Problem z directX

witam, sciagnelem sobie ostatnio BF 2 ale wyskakuje blad ze cos jest z directx tzn że musze zainstalwoac 9.0c chociaz on jest zainstalowany, sciagalem rozne wersje i nic, i przez przypadek usunelem DirectX w rejestrze, i teraz nie moge nawet zainstalowac od nowa, bo wyskakuje mi ze 2 plików nie ma w Windows, a gdy 1 sciagnelem z neta i podmienilem to i tak wystepuje bład mam Win XP, ale formata nie dam zrobić prosze o pomoc

Skoro usunąłeś klucz w rejestrze to może spróbuj go wyczyścić odpowiednim programem np. CCleaner lub Registry Mechanic a nastepnie pobierz i zainstaluj jeszcze raz najnowszą wersję bibliotek DirectX.

niestety kaze mida lej sprawdzic plik directx.log czy nic z nim nie jest.

Dodane 01.03.2010 (Pn) 17:05

a tak zapytam mógłby ktos mi przesłac/napisać co ma w regedit w folderze DirectX? bo ja mam tylko (domyślna)

kulka123 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.