Problem z Diskeeper 2007 Pro

Mam mały problem z programem Diskeeper 2007 Pro. Może ktoś używa ten program i pomoze mi rozwiazac ten problem. Otóż przed instalacją Diskeepera uruchamianie systemu przebiega bardzo szybko. Komputer uruchamia sie w kilkanaście sekund łącznie z Nortonem który mam w systemie. Programy w traju ładuja sie szybko. Sytuacja zmienia sie po zainstalowaniu Diskeepera. Najpierw ładuje sie częsć programów w traju a potem przez dwie minuty nic sie nie dzieje i dopiero po tym czasie ładuja sie pozostałe programy łacznie z Nortonem. Myslałem ze to moze Norton spowalnia ale gdy go nie było w systemie tez tak sie dzało. cos pewnie jest nie tak w ustawieniach samego Diskeepera ale nie wiem gdzie tego szukać. Wspomne jeszcze ze automatyczna defragmentację mam wyłączona. Licze na pomoc

miałem ten sam problem i wiem tyle, że po wyłączeniu usługi ‘diskeeper’ już tak się nie dzieje tylko aby teraz włączyć go to trzeba włączać także tą usługę :?

Faktycznie pomogło. Ale czy tylko jest takie wyjscie?

tak. Ponieważusługa Diskeepera ma za zadanie szybkiej defragmentacji plików startowych co spowalnia komputer. Wyłącz to i włącz na czas defragmentacji