Problem z dobreprogramy.pl na firefox 3.6.4 / 3.6.6

Witam,

Mam problem z nowo zainstalowaną przeglądarką Firefox. Na niektórych stronach zużycie procesora przez tą przeglądarkę dochodzi do 70%. Jedną z takich stron jest dobreprogramy.pl na której zużycie procesora wynosi średnio 50%. Jak zauważyłem w przypadku tej strony problemem jest pasek aktualności (pływający tekst na górze strony). Wszystko jest ok gdy najedzie się na ten pasek i tekst się zatrzymuje, wtedy zużycie spada do 0%.

Problem występuje w Firefox 3.6.4 oraz 3.6.6 we wcześniejszych wersjach nie zauważyłem tego problemu. Jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem ?

Zainstaluj dodatek Stylish i sobie ten pasek po prostu ukryj.

nowy ff 3.6.6 powoduje również zawieszki przy obsłudze office live :frowning:

Proszę tu nie “fanboy’ować” Opera’mi, Chrome’ami itp. Chłopak ma i najwidoczniej nadal chce mieć FF :slight_smile:

Ad Muncher i filtr:

Remove divs/spans with text

???

Dodane 27.06.2010 (N) 20:00

Już jest dobrze, tzn. zawieszki powodowała jakaś wtyczka - nie wiem która. Odinstalowałem ff , wywaliłem wszystko z rejestru związane z ff, po czym zainstalowałem ponownie ff 3.6.6 i jest ok. Reasumując, któraś z wtyczek bądź jakiś dodatek nie były kompatybilne z tą wersją :slight_smile:

Dodane 27.06.2010 (N) 20:44

Niestety moje szczęście nie trwało długo :slight_smile: - zawieszka. Z wersją 3.6.6 kłóci się dodatek Microsoft Office Live Add, coś takiego … potrzebny do edycji dokumentów online oraz do działania platformy office live - trudno wracam do 3.6.4

Kasztaniasty , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule.Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978