Problem z doczytywaniem danych

Witam, czy ktoś z was miał może problem z doczytywaniem danych z twardego dysku podczas grania ??

Opisz dokładnie problem !

Ok Jakiś czas temu po modernizacji kompa częściowej z przymusu bo miałem uszkodzony twardy dysk wymieniłem 4 rzeczy ( procesor pł. gł., twardego i zasilacz ) po czym zauważyłem ze moje gry przycinają mimo iż nie powinny komp był lepszy niż poprzednio a już wtedy chodziły bardzo dobrze Początkowo myślałem ze to jest wina sprzętu wiec wymieniłem parę rzeczy żeby sprawdzić i nic to samo były robione formaty dalej to samo. W końcu przyszedł do mnie pan ze sklepu gdzie składałem kompa sprawdził wszystko cały sprzęt dobrze zainstalowany sterowniki wgrane, wszystko działa nie ma żadnych uszkodzeń mimo to gry źle działały. No i właśnie jest to najprawdopodobniej związane z doczytywaniem danych z twardego podczas grania w tych momentach przycina

Opisz jeszcze jaki posiadasz System i co to masz za komputer :slight_smile:

Postaramy się coś pomóc.

Możesz pobrać everest ultimate jakaś wersja darmowa i przesłać całą konfigurację szczegółową w zapisie txt bądź htlm.

użyj do tego http://wklej.org/

mam Win xp SP2

Core 2 Duo E7600 3,06 GHz

GeForce 9600GF

3500 MHz Ramu DDR2 800 ( 2 kosci po 2 giga )

GIGABYTE EP43-UD3L

HDD Segate SATA II

Tracer Hellfire 450 W

taksamo zle gry działały na Athlonie 64 X2 5200+ 2,7 GHz i Athlonie 64 LE 1640 2,6 GHz