Problem z Dodaj lub Usuń programy


(system) #1

Witam. Jeżeli piszę w nieodpowiednim dziale to proszę o przeniesienie. Mianowicie mam taki problem w Dodaj lub Usuń programy. Gdy chcę usunąć jakiś program to nie mogę tego zrobić na dodatek różnego rodzaju syfu pojawiło się na tej liście. Próbowałem wszystkiego, CCleaner, RegCleaner i nic logi są w porządku. Już nie wiem co mam robić a formatować komputera nie chciałbym bo mam za dużo danych to raz a po drugie to nie umiem formatować komputera :slight_smile: prosiłbym o pomoc. Zamieszczam tutaj screena z moim problemem:


(kliszka) #2

Ściągnij i zainstaluj ; REVO UNINSTALLER - http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst ... 12741.html.

JAKBY CO ..TO DAJ ZNAĆ..


(system) #3

No niestety nie pomogło bo mi chodzi żebym przy każdym pliku w Dodaj lub Usuń programy był przycisk USUŃ a takowego nie ma. Może jakaś aktualizacja WINDOWSA "zepsuła" mi ten cały interfejs ?

EDIT:

Jeżeli się nie da tego naprawić to jak sformatować dysk ? Bo jak ustawiam bootowanie w BIOSIE i płytkę mam bootowalną to powinna mi się odpalić automatycznie instalacja WINDOWSA itp. Czy to ma może coś wspólnego że WINDOWS nagrany jest na płycie DVD ?


(Leon$) #4

uruchom Ccleaner >> narzędzia >> odinstaluj programy >> czy na tej liście są te same programy co w dodaj\usuń ,jeśli tak to czy nie można uruchomić uruchom dezinstalator

można tam również usuwać wpisy

:slight_smile:


(kliszka) #5

spróbuj przestawić ustawienia Biosu by wpierw bootowal z HDD albo zobacz tutaj :

http://komputery.katalogi.pl/Instalacja ... 46168.html


(system) #6

Właśnie nie można są tylko programy co zainstalowałem aby naprawić a mianowicie RegCleaner oraz CCleaner i nic więcej tam nie ma.

Edit:

Ok zaraz spróbuję

Edit 2:

Nic a nic nie pomogło. Już nie wiem co może być. Może coś być związane z tym że mam SATĘ ?


(pawcio1212) #7

sposób 1

kliknij start-> wszystkie programy-> znajdź program który chcesz usunąć-> odinstaluj lub coś takiego

sposób 2

zainstaluj np.

http://www.dobrepliki.pl/Download-Plik-414-EasyCleaner_2_0_6_380_PL.html

uruchom program kliknij na Dodaj/Usuń znajdz program który chcesz odinstalować i kliknij przycisk odinstaluj

dysk sata niema nic do rzeczy jakby z nim było coś nie tak to by ci się system nie uruchomił

ani bootowanie niema nic do rzeczy


(Darobi) #8

Wpisz w uruchom regedit następnie podświetl pierwszą pozycję na górze klikając prawą myszką do pozycji znajdz wpisz nazwę programu ale dokładnie po naciśnięciu ok znajdzież wpisy po usuniętych programach są to nieodinstalowane wartości i klucze usuń z drzewa to co nie istnieje(konkretny program) lub z prawej strony tylko wpis z nazwą.Zrób tak do wszystkich hklm i problem powinien zniknąć.