Problem z: "Dodaj/Usuń programy"


(Mister Wojtek) #1

Witam!

Moj system to Windows XP Professional..

Na liście w Dodaj/Usuń Programy mam tylko kilka programów.. mimo że zainstalowane mam dużo więcej i wiem że powinny tam być.. :o :frowning: Mozna coś z tym zrobic??

Pozdrawiam


(Monczkin) #2

nie wiem z czego to wynika, ale jeśli cię to uspokoi - u mnie też jest taka sytuacja :slight_smile: generalnie nie przejmowałbym się tym


(3dm Racek) #3

To mały problem. Poza tym niektóre programy nie tworzą wpisów w liście dodajusuń programy.


(Marsmo) #4

Powiem więcej - zdecydowana większość zainstalowanych programów nie jest wciągana na tę listę!

Wystarczy posłużyć się w razie czego np. wypiską z progsa JV 16, RegCleaner'a czy innych tego typu podobnych - by zobaczyć, co właściwie mamy na stanie!

Jeżeli natomiast Twoje pytanie - mister_wojtek - miałoby służyć jakiejś trosce, jak sobie radzić np. z ewentualną deinstalką w tym przypadku... to oczywiście szukamy w folderze danego progsa ikonki pn. "uninstall", która nam wszystko załatwi.


(Mister Wojtek) #5

I tu jest właśnie problem.. w JV 16.. takze widac tylko tyle programow ile jest na liscie w "dodaj/usuń" :roll: w "Add/Remove Plus! 5.0" takze.. wiec chyba cos sie pochrzaniło w rejestrze.. bo tej garstki programow ktora jest na liscie w "dodaj/usuń programy" nie da sie nawet odinstalowac.. nie ma przycisku "zmien/usuń"... :roll:

czy zdecydowana wiekszosc to nie wiem.. ale wiem ze te programy ktore instalowalem powinny byc na tej liscie... bo zawsze byly.. :smiley: więc cos jest chyba nie tak... :lol:

Dziwne ale teraz programy ktore instaluje.. zaczynają wchodzic na tą liste.. :? jest nawet przycisk "zmien/usun".. :slight_smile: jednak w poprzednio instalowanych programach tego przycisku nie ma.. 8) Moze stało sie tak za sprawą dzialania jakiegos wirusa ktory teraz zostal usuniety..? :?

Oczywiscie to nie stanowi jakiegos wiekszego problemu bo programy mozna odinstalowac wlasnie szukając ikonki uninstall.. :wink:


(szop pracz) #6

Jak system ci pracuje to narazie daj sobie spokój. Zainstalowane programy zawsze można odinstalować. Moim zdaniem coś ci się pomieszało w systemie.

pozdrawiam