Problem z: "Dodaj/Usuń programy"

Witam!

Moj system to Windows XP Professional…

Na liście w Dodaj/Usuń Programy mam tylko kilka programów… mimo że zainstalowane mam dużo więcej i wiem że powinny tam być… :o :frowning: Mozna coś z tym zrobic??

Pozdrawiam

nie wiem z czego to wynika, ale jeśli cię to uspokoi - u mnie też jest taka sytuacja :slight_smile: generalnie nie przejmowałbym się tym

To mały problem. Poza tym niektóre programy nie tworzą wpisów w liście dodajusuń programy.

Powiem więcej - zdecydowana większość zainstalowanych programów nie jest wciągana na tę listę!

Wystarczy posłużyć się w razie czego np. wypiską z progsa JV 16, RegCleaner’a czy innych tego typu podobnych - by zobaczyć, co właściwie mamy na stanie!

Jeżeli natomiast Twoje pytanie - mister_wojtek - miałoby służyć jakiejś trosce, jak sobie radzić np. z ewentualną deinstalką w tym przypadku… to oczywiście szukamy w folderze danego progsa ikonki pn. “uninstall”, która nam wszystko załatwi.

I tu jest właśnie problem… w JV 16… takze widac tylko tyle programow ile jest na liscie w “dodaj/usuń” :roll: w “Add/Remove Plus! 5.0” takze… wiec chyba cos sie pochrzaniło w rejestrze… bo tej garstki programow ktora jest na liscie w “dodaj/usuń programy” nie da sie nawet odinstalowac… nie ma przycisku “zmien/usuń”… :roll:

czy zdecydowana wiekszosc to nie wiem… ale wiem ze te programy ktore instalowalem powinny byc na tej liscie… bo zawsze byly… :smiley: więc cos jest chyba nie tak… :lol:

Dziwne ale teraz programy ktore instaluje… zaczynają wchodzic na tą liste… :? jest nawet przycisk “zmien/usun”… :slight_smile: jednak w poprzednio instalowanych programach tego przycisku nie ma… 8) Moze stało sie tak za sprawą dzialania jakiegos wirusa ktory teraz zostal usuniety…? :?

Oczywiscie to nie stanowi jakiegos wiekszego problemu bo programy mozna odinstalowac wlasnie szukając ikonki uninstall… :wink:

Jak system ci pracuje to narazie daj sobie spokój. Zainstalowane programy zawsze można odinstalować. Moim zdaniem coś ci się pomieszało w systemie.

pozdrawiam