Problem z dodawanie zdjęć na WhatsApp

Witam. Mam zainstalowaną najnowszą wersję whats app. Prob;emem w tym wszystkim jest jak chcę załączyć do wiadomości zdjęcia to u mnie pokazuje się szary ekran ze znakiem + na środku. jak kliknę na niego pokazuje się zdjęcie, natomiast osoba do której je wysłałem już nie może go zobaczyć bo klikniecie tam gdzie miał być obrazek w ogóle nie przynosi efektu. W czym może być problem ? Czy to tylko u mnie takie coś wystepuje czy to już jest jakiś bład w aplikacji ? Na starszych wersjach programu ten problem nie wystepuje

Może masz fejkową apkę, bo ona się tak nie nazywa jak napisałeś.

Dzień dobry,
Próbowałeś odinstalować i zainstalować aplikację?
Pozdrawiam

Próbowałem i nic to nie dało. Wszystkie sposoby które powiedzieli mi w pomocy technicznej zawiodły.

Masz zaaktualizowane oprogramowanie telefonu? Na innych telefonach z tą samą wersją dzieje się to samo?

Na telefonie i komputerze mam zainstalowane najnowsze wersje WhatsApp. Dziwne jest to że zdjęcia z telefonu mogę normalnie wysyłać, natomiast jak uruchomię program na komputerze to już nie działa. Niby fotka wysłana a wychodzi okienko z otwórz i zapisz jako i dupa. Odbierający klikając na otwórz wywala mu błąd. W poprzednich wersja tak nie było. Dla próby zainstalowałem wersję WhatsApp ( outdated) 2.2319.9 i tam all smiga pięknie, ttylko że to wersja czasowa

A masz możliwość sprawdzenia na innym konputerze / laptopie?

Sęk w tym że to jedny mój komputer, jedne co działa to musze zrobić zrzut ekranu i wklejem - wtedy wszystko normalnie działa, ale jak zrobię normalne zdjęcie ( przycisk pront screen ) to juz nie. Grunt że udało mi się znależć jakiś sposób na wysyłanie fotek

A nie działa ci tylko u tego odbiorcy, czy u innych też?