Problem z dodawaniem komentarzy na portalach np. onet, wp

Mój problem polega z dodawaniem komentarzy do różnych wiadomości na portalach np. onet.pl czy wp.pl - jak skomentuję jakiś artykuł to mój komentarz się nie pojawia. Co może być przyczyną ?

Posiadam przeglądarkę Mozilla Firefox, antywirus Avira, firewall to Zone Alarm.

Może komentarze muszą być akceptowane przez adminów

I są napewno akceptowane. Tylko ile można czekać na akceptację - napisałem jeden komentarz i czekałem 2 h i nie było go. Więc chyba to nie akceptacja.

Admin cały czas nie musi akceptować komentarzy, ma też swoje życie

Tylko że jak w trakcie pisania mego komentarza do artykułu jest już załóżmy 10 komentarzy i po wstawieniu mojego (i czekaniu na akceptację załóżmy 20 minut) odświeżę stronę to jest już tych komentarzy 3 x więcej a mego nie ma. Więc chyba admin jest. Nie wydaje mi się by była to wina ze strony admina.

Może masz bana na danej stronie ?? I nie możesz przez jakiś czas dodawać komentarzy ??

Żadnego bana nie mam :). Rozumiem że na jednym portalu - to może być jakiś ban o którym nie wiem. Ale na wielu portalach nie mogę komentować :na onecie, wp, interii, gazeta.pl

Komentarze w większości są akceptowane automatycznie, ‘‘automat’’ wycina słowa nie cenzuralne lub nie akceptuje komentarza, na onecie aby komentować zdaje sie trzeba być zarejestrowanym ale nie wiem na pewno, jeśli masz tam meila to na pewno możesz po zalogowaniu się do skrzynki pocztowej i tam możesz ustawic podpis w komentarzu, jest zdaje się jeszcze inna metoda której nie znam i nigdy nie miałem ochoty poznawać ale wiem że wtedy przed nickiem jest taki ~ znaczek ale jak to zrobić nie mam zielonego pojęcia

Ps.

czytając komentarze na tego typu portalach czasami mi si e chce strzelać

Niestety nie mam konta na onecie. Ale bez konta też można dodawać komentarze pod tzw. nickiem tymczasowym. A ten znacznik to nazywa się tylda i rzeczywiście teraz sprawdziłem na onecie w komentarzach - znajduję się on przed nickiem komentującego. Zaraz sprawdzę czy to działa :slight_smile:

Niestety wstawianie komentarzy na onecie przeze mnie jest nie możliwe nawet jak przed swój nick wstawiam tą tzw. tyldę. Komentarza brak :frowning: :? . Może jeszcze jakieś propozycje ??

sprawdź operą

Operę rano miałem zainstalowaną celem przetestowania i też nie można było wysyłać komentarzy.

A ja ci powiadam musisz być gdzieś na forum onetu zalogowany, ale np na interi nie

ps że to ~ sie tylda nazywa to otym wiem :smiley:

Postaram się dziś założyć konto jakieś na onecie i spróbuję. Jak będzie można wystawiać komentarze to będzie GIT :slight_smile:

Może coś masz z adresem IP że nie możesz dodawać komentarzy …

Ok panowie. Założyłem sobie jakąś tam skrzynkę na onecie, efekt - moje komentarze są widoczne po dodaniu. Nie wiem tylko dlaczego bez zalogowania nie ma moich komentarzy (pod tymczasowym nickiem). :slight_smile: