Problem z dodawaniem sieci

Jak w temacie. Gdy próbuję stworzyć sobie nowy folder sieci web, to wyskakuje mi taki komunikat:

mmsj.png

Próbowałem posłużyć się radami firmy Microsoft. Nic to nie dało. Szukałem więcej informacji na ten temat w internecie. Na próżno… Sprawdzałem ustawienia w systemie, ale nic takiego nie znalazłem :!:

Chciałem również dodać, iż gdy wchodziłem do “Moich miejsc sieciowych”, to ikonki tych folderów były bardzo dziwne. Nie miały takiego tzn. teczki z ziemią, lecz były całkowicie inne (karteczka z okienkiem). A ja pamiętam, nie tak dawno te foldery były całkowicie inne. Może to zależy od dostawcy internetu :-?

Błagam o pomoc w rozwiązaniu tego problemu ![-o<

napisz dokładnie co chcesz zrobić !!

Gdy klikam na ikonkę Moje miejsca sieciowe z poziomu Pulpit’u, wyświetla mi się okienko. Po lewej stronie w belce Zadania sieciowe wybieram Dodaj miejsce sieciowe. Uzupełniam wszystko starannie, płynnie, ale gdy napotykam się na Jaki jest adres tego miejsca sieciowego? , to wtedy tu zaczynają się już schody. A mianowicie, jak wpisuje ten adres FTP (w moim wypadku jest to: ftp://ftp.pabolo.tk/) i klikam na Dalej , to pojawia się właśnie ten błąd który wymieniłem powyżej tego postu. Tyle. Mam system operacyjny Windows XP jakby co

Zobacz za pomocą dodatku FireFTP do FF lub Total Commandera czy jesteś w stanie korzystać ze zdalnego katalogu.

Wpisz adres FTP w Eksploratorze Windows, pokaże się okno logowania po czym będziesz mieć dostęp do serwera FTP tak jak do zwykłego folderu.

Albo najlepiej zainstaluj jakiegoś klienta FTP, np. FileZilla.

mam dokładnie to samo…czy nikt nie potrafi pomoc ??? przed przeinstalka Windowsa wszystko bylo ok…po przeinstalce po jakiś aktualizacjach…mam problem z założeniem miejsca sieciowego