Problem z dokumentem

Witam . Może dla was to głupi problem ale ja jestem kompletnie zielony i nie wiem co robić , szukałem z dwie godziny odpowiedzi ale nie znalazłem więc postanowiłem napisać o tym tutaj .

Mam na dyskietce bardzo ważny dokument WordPad który skopiowałem przed formatem , gdy miałem już zainstalowany system na nowo i włożyłem dyskietkę okazało się że dokument wczytuje się do 45% , później wyskakuje komunikat “Podczas odczytu A:***Nazwa pliku***.doc wystąpił nie oczekiwany błąd” klikam “OK” chwile się znów doczytuje i wyskakuje kolejny komunikat “Podczas odczytu A:***Nazwa pliku***~1.DOC wystąpił nie oczekiwany błąd” gdy po raz kolejny klikam ok dokument się zamyka i wszystko od nowa . Czy jest jakaś możliwość odzyskania tego bez naruszenia ?

(jestem w stanie nawet zapłacić aby to odzyskać) bardzo proszę o pomoc z góry big thx

post-77429-13856533775711_thumb.jpg

Floppy Zip Disk Rescue

Niestety w szczególności dyskietki (tak jak i inne nośniki danych) mają to do siebie że po prostu czasem odmawiają posłuszeństwa. Nie potrafię ci niestety pomóc, proponuję spróbować odczytać dyskietkę w innej stacji. POWODZENIA.

*.DOC nie są dokumentami WordPad tylko Worda !!

Otwórz zadany dokument w Wordzie, być może dokument nie chce Ci się otworzyć w WordPad, gdyż WordPad nie obsługuje pewnych funkcji zarezerwowanych tylko dla Worda, a być może właśnie Twój dokument zawiera takowe funkcje.