Problem z dołączeniem do Windows LIVE

Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum i mam problem z dołączeniem do Windows LIVE. Zrobiłem co trzeba połączyłem Gamertag z Windows LIVE z tym z Rockstar Social Club. Poszukałem informacji i wyczytałem że trzeba się zalogować z gry więc włączam GTA IV wciskam home i wyskakuje okienko z profilem i dołącz do LIVE otwiera sie okno przeglądarki wszystko pięknie loguję sie i wyskakuje okienko z rejestracją. I tutaj problem bo gdy zakładam profil w Windows LIVE a raczej Xbox LIVE (nie wiem dlaczego) to wpisuje nazwę użytkownika i hasło a w okienku kraj mam Polskę i nie moge tego zmienić dlaczego? Po logowaniu jest po polsku strona z Xbox LIVE i myślałem że to wszystko fajnie więc waracam do gry żeby zalogować się w grze jest oknoz podaniem e-maila i hasła wpisuje login i hasło i pojawia się okno z pobieraniem profilu i wyskakuje błędne okno gdzie piszę że "Połączenie z usługą Windows LIVE nie jest możliwe. Używany Windows LIVE może należeć do regionu który nie jest obsługiwany przez Windows LIVE.

I nie wiem co robić własnie przez to chcialem zmienić kraj ale się nie da nie moge grać na multi w GTA IV dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam JoUnG :slight_smile: