Problem z doładowaniem konta innej osobie w orange

Witam mam problem…mianowicie chodzi o doładowanie konta innej osobie wpisuje DOLADUJ kwota 505…i wysyłam na numer 8088 i nie chce mi doladowac …pisze że zła składnia…wcześniej tego problemu nie było a teraz osoba ta zmieniła numer i nie chce doładowywać konta …co jest grane ???

Dzwonisz na *500 naciskasz 9 potem 9 wpisujesz numer osoby, której ma doładować konto, potem powtarzasz ten nr i wpisujesz kod.

ale mi bardziej chodziło o wysyłke z mojej karty na inną czyli tak jakby przelew :stuck_out_tongue:

Niewiem czy jestem na bierząco, ale tak sie dało tylko na abonament, ty (abonament) przesyłasz komuś kto ma na karte i wtedy doliczało do rachunku, ale oferty szybko się zminiają i jak teraz jest to niewiem.

wczesniej tej osobie doładowywałem konto …tylko ze niedawno ta osoba zmieniła numer i teraz sie nie da …i jeszcze jedno i ja i ta osoba nie mielismy abonamentu

przed chwilą znowu próbowałem wysłać to przyszedł mi sms : Usługa chwilowo niedostepne.Prosimy spróbować w innym terminie…czy to oznacza że to z ich winy narazie nie moge dokonać przelewu ???

Znalazłem to o co ci chodzi: http://biuroprasowe.orange.pl/notatka_7 … eLocale=PL .