Problem z doładowaniem konta skype


(andrzej2310) #1

Chcę doładować konto onet skype, wysłałem sms i otrzymałem kod doładowujący tylko nie wiem gdzie go wpisać proszę o pomoc i z góry dziękuję.


(kamil_w) #2

Po pierwsze powinieneś dostać w łeb, za pisanie tego samego posta kilka razy, a po drugie to kod wpisujesz pod adresem http://www.skype.com/kod


(andrzej2310) #3

kamil_w zapraszam cie jak żeś taki mocny, a taki link podawaj takim jak ty.....


(kamil_w) #4

Wybacz, ale moja wypowiedź była dobitnym zwróceniem Ci uwagi za pisanie kilku tematów o identycznej treści, a twoja to już przejaw chamstwa. Nie dość, że się stawiasz na osobę, której nie znasz to jeszcze pyskujesz. Strona którą ci podałem jest OK. Jak na nią wejdziesz i zalogujesz się na swoje konto przejdziesz na stronę, na której dokonasz realizacji kuponu lub karty pre-paid.

Swoją drogą znacznie lepiej jest kupić kartę pre-paid niż płacić za sms'a, z którego znaczna część funduszy zostanie przejęta przez operatora.


(andrzej2310) #5

Dać komuś w łeb to wg ciebie zwrócenie uwagi? eksperci się mylą, a popatrz na post rozwalkompa to jest link prawidłowy, pozdrawiam...

-- Dodane 26.02.2009 (Cz) 15:59 --

http://skype.onet.pl/skype_sms.html


(kamil_w) #6

Nie napisałem, że dam ci w łeb, tylko że powinieneś dostać. Subtelna różnica. :wink:

Co do strony to skype ma tych kodów doładowujących sporo i czasem kilka sposobów ich zrealizowania.

Poza tym wracając do kwestii doładowania konta SkypeOut... Płacąc smsem płacisz 11 zł i masz 4 zł na koncie. Idąc np do Empiku i płacąc 50 zł za kartę masz 50 zł. Dostaniesz kod i wklepujesz go na podanej przeze mnie stronie. Kody z smsów też powinny tam przejść.