Problem z Doom-em wychodzi mi z gry!

A wiec podczas garania 1 misji gdy chce przejsc przez drzwi na zewnatrz bo takie mam polecenie ze mam gdzies tam dojsc to tyko jak dojde do nich to mi wychodzi z gry. Gra jest orginalna tak wiec wykluczam mozliwosc ze to wina gry.

A moj sprzet to: P4 3GHz, 2 kosci ramu po 512, grafa Intela zintegrowana z plyta 96Mb, Płyta g Della - i chyba tyle styknie co moglo byc potrzebne nie?

Jak cos jeszcze o sprzecie to pisac…

THX…

a może to wina grafy :? patrzyłeś na innym kompie czy tak się dzieje :?

no nie - ale niormalnie sie gra tykop jak chce przejsc na zewnatrz to mi wychodz zgry

haha czlowieku z taka grafa to bym sie nieprzyznawal ze ja mam bo to wstyd buahahaha

obraz.jpg

Złączono Posta : 14.09.2005 (Sro) 15:10

No cuz grafa fakt - no ale komp byl kupiony do neta a nie do gier a w angli tak maja :stuck_out_tongue: - no ale co to mioze byc wina grafy - no ale jak dochodze do tad to vhyba jaks az tak nie jest zlle nie??? - tyko ze all ustawionia sa na low i rozdzielczosc tez :(((((((( hehe ale sie nie tnie tyko to jest wkur… ze mi wychodzi heheh

a stery jakie masz do tej karty graficznej noże wgraj inne a jak grasz w inne gry to też wychodzi czy tylko na tej :?

A nie potrzeba patcha ?,patche łatają programy już wydane,wydano grę,i np. okazuje się,że nie da się w pewnym momencie czegoś zrobić,nie otworzysz drzwi,itp,albo wychodzi do systemu,może tam masz błąd,mimo,że gra oryginalna

Czy ta grafika ma swoją pamięć,czy bierze z systemu,tzw. Shared Memory - pamięć dzielona,Doom III chyba wymaga minimum 64 MB na karcie,nie 96,może da się zwiększyć pamięć Ram kosztem pamięci na grafikę,jeśli grafika dzieli dla siebie ustaloną w BIOSie ilość pamięci RAM.To nie tylko w Anglii,u nas też kupisz kompa ze zintegrowaną grafiką.

yyy patcha waslnie sciaglem i zainstaluje go i spr a inny gry np Call normalnie chodza tyko ze nie na ful detal

Złączono Posta : 14.09.2005 (Sro) 18:08

a co do grafy to ma swaoja 96mb - a stery sa najnowsze a na innych nie probowalem a co do tej angli to mi chodzilo ze oni tam komy skaldaja do biura do neta i do gier

Możesz też spróbować trochę starszą wersję sterowników,najnowsze też mogą mieć błędy,na starszej karcie sam na takie trafiłem,niby wszystko było,ale nawet freewarowe gry się wieszały,nie działał tryb OpenGL,zmieniłem stery problem zniknął