Problem z Doom-em wychodzi mi z gry!

(Futurem) #1

A wiec podczas garania 1 misji gdy chce przejsc przez drzwi na zewnatrz bo takie mam polecenie ze mam gdzies tam dojsc to tyko jak dojde do nich to mi wychodzi z gry. Gra jest orginalna tak wiec wykluczam mozliwosc ze to wina gry.

A moj sprzet to: P4 3GHz, 2 kosci ramu po 512, grafa Intela zintegrowana z plyta 96Mb, Płyta g Della - i chyba tyle styknie co moglo byc potrzebne nie?

Jak cos jeszcze o sprzecie to pisac...

THX...

(BARTEK1985) #2

a może to wina grafy :? patrzyłeś na innym kompie czy tak się dzieje :?

(Futurem) #3

no nie - ale niormalnie sie gra tykop jak chce przejsc na zewnatrz to mi wychodz zgry

(system) #4

haha czlowieku z taka grafa to bym sie nieprzyznawal ze ja mam bo to wstyd buahahaha

(Futurem) #5

obraz.jpg

Złączono Posta : 14.09.2005 (Sro) 15:10

No cuz grafa fakt - no ale komp byl kupiony do neta a nie do gier a w angli tak maja :stuck_out_tongue: - no ale co to mioze byc wina grafy - no ale jak dochodze do tad to vhyba jaks az tak nie jest zlle nie??? - tyko ze all ustawionia sa na low i rozdzielczosc tez :(((((((( hehe ale sie nie tnie tyko to jest wkur… ze mi wychodzi heheh

(BARTEK1985) #6

a stery jakie masz do tej karty graficznej noże wgraj inne a jak grasz w inne gry to też wychodzi czy tylko na tej :?

(Johny) #7

A nie potrzeba patcha ?,patche łatają programy już wydane,wydano grę,i np. okazuje się,że nie da się w pewnym momencie czegoś zrobić,nie otworzysz drzwi,itp,albo wychodzi do systemu,może tam masz błąd,mimo,że gra oryginalna

Czy ta grafika ma swoją pamięć,czy bierze z systemu,tzw. Shared Memory - pamięć dzielona,Doom III chyba wymaga minimum 64 MB na karcie,nie 96,może da się zwiększyć pamięć Ram kosztem pamięci na grafikę,jeśli grafika dzieli dla siebie ustaloną w BIOSie ilość pamięci RAM.To nie tylko w Anglii,u nas też kupisz kompa ze zintegrowaną grafiką.

(Futurem) #8

yyy patcha waslnie sciaglem i zainstaluje go i spr a inny gry np Call normalnie chodza tyko ze nie na ful detal

Złączono Posta : 14.09.2005 (Sro) 18:08

a co do grafy to ma swaoja 96mb - a stery sa najnowsze a na innych nie probowalem a co do tej angli to mi chodzilo ze oni tam komy skaldaja do biura do neta i do gier

(Johny) #9

Możesz też spróbować trochę starszą wersję sterowników,najnowsze też mogą mieć błędy,na starszej karcie sam na takie trafiłem,niby wszystko było,ale nawet freewarowe gry się wieszały,nie działał tryb OpenGL,zmieniłem stery problem zniknął