Problem z doom'em 3

Witam. mam problem z grą doom3. Za kazdym razem gdy zaczynam grac zawiesza sie i wyskakuje informacja ze nastapil problem z aplikacja doom3.exe i zostanie ona zamknieta. :frowning: Sprawdzałem u znajomych i u nich wszystko bylo ok… bardzo prosze o pomoc.

probowałes zainstalowac gre na nowo ?

a inne gry Ci chodzą normalnie ? Czy też ten sam problem ? :?

Wiem mi też się takie cos pokazywało ale przy SWAT 3 I se nie pograłem!! :stuck_out_tongue:

odinstaluj zrob defragmentacje , przecczysc dysk RegCleaner i sprobuj zainstalowac na nowo :wink:

pozdrawiam

Gre instalowalem juz pare razy…ostatnio nawet formatowałem dysk…defragmentacja tez nie pomaga. Wszystkie gry chodzą normalnie tylko akurat z tą jest jakiś problem… :?

-Spróbuj tryb zgodności.

-Poszukaj jakiś patchy pod ten problem.

No to dalej:

  1. Instalowałeś patcha ??

http://www.lem.com.pl/plik.php?produkt=279

Co prawda w opisie nie ma nic o tym błędzie, ale nigdy nic nie wiadomo.

  1. Może SP2 coś blokuje ?? (ale to tylko strzał “w ciemno”).

  2. Zareklamuj grę - może jednak coś nie tak z nośnikami. (wiem, że u innych działa, ale spróbować możesz).

  3. I jeszcze takie niewinne pytanko - to oryginał czy pirat ?? (pytam, bo na pirackich wersjach to częsty błąd).

Gra jest oryginalna…co gorsza ściągnąłem ostatnio demo, które też nie działa… próbowałem też z trybem zgodności ale zmieniało się tylko to że gra działała chwile dłużej. Spróbuje jeszcze z patchami

Update:

Niestety patche nic nie pomogły :frowning:

Zainstalowalem takze nowe sterowniki do karty, ale i to nie na wiele się zdało :frowning: … mam nadzieje że jakoś uda się rozwiązać ten problem…

Czy wyskakuje tylko “program wykonał nieprawidłową operację”,czy jeszcze wyświetla po kliknięciu na szczegóły w jakim module to może być błąd,a czy masz 1 czytnik cd rom,czy do tego nagrywarkę,problem może być nawet z wykryciem napędu,gdzie jest płyta,może być problem z service packiem,jeśli w trybie zgodności gra działała trochę dłużej,czy oprócz tego masz uruchomionego np antywirusa,przeskanuj komp,czy nie masz wirusa,może on uszkadzać pliki zaraz po zainstalowaniu gry,miałem tak z grą motorhead z CDA,miałem wirusa,który uszkadzał plik exe i gry się nie udawało odpalić,dopiero potem sprawdziłem komp antywirusem i znalazł wirusa

Wirusów żadnych nie mam bo skanuje kompa dosyć często, a napędy są dwa… problem raczej nie tkwi w servis packu, a gra za każdym razem wyłacza się w innym miejscu, choć nie póżniej niż 5 min. czasem nawet przy starcie…

Oprócz komunikatu o błędzie jest jeszcze sygnatura błędu…

AppName: doom3.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: gamex86.dll

ModVer: 0.0.0.0 Offset: 000d1840

Spróbuj może tutaj

http://lem.com.pl/pomoc.php

To link do pomocy technicznej polskiego wydawcy gry. Na dole strony jest formularz.

to ja jeszcze dorzucę pytanie:

:arrow: czy próbowałeś zmieniać sterowniki do Radeona :?:

Stery zmieniałem nawet kilka razy… aktualnie mam takie z których opisu wynikało że są zrobione specjalnie pod doom’a… ale nie pomogło… :frowning:

No to dziwne, bo sprzęt masz dobry… :?

No właśnie sam już nie wiem… tym bardziej ze u kumpla na gorszym sprzecie dziala…

To pewnie kumpel miał oryginała, a ty źle skopiowanego pirata? :twisted:

kamiennikl czytaj dokładnie bo już wcześniej napisałem że to orginał i sprawdzałem u innych i tylko u mnie niedziała…może Ty sie bawisz w piractwo, bo napewno nie ja :evil: