Problem z dostaniem się do folderu "Moje dokmenty"

Witam wszystkich,

Mam mały problem.

Na dwóch dyskach twardych miałem zainstalowane dwie różne wersję Windowsa: XP Pro i Home Edition. Gdy zmieniałem płytę główną i CPU zapomniałem przed demontarzem odinstalować sterowników płyty głównej z dysku. Po złożeniu komputera i uruchomieniu okozało się, że Windows nie działa. Musiałem sformatować dysk. Usunołęm partycję na której był wgrany Windows w wersji Home Edition i wgrałem na nią wersję Professional. Na drugim z dysków pozostał folder “Moje dokumenty” (jest zabezpieczony hasłem z poziomu konta użytkownika) i nie mogę go otworzyć, a mam na nim około 6 GB bardzo ważnych danych. Za każdym razem jak próbuję otoworzyć lub przenieść folder wyskakuje mi komunikat o tym, że folder jest używany i zabezpieczony przed otwarciem. Jednym słowem MUKA. :evil: :evil: :evil:

Czy jest jakś możliwość dostania się do tego folderu z poziomu windowsa i odzyskania zamkniętych w nim danych?? Bardzo proszę o pomoc lub wskazanie programu za pomocą którego samodzielnie mogę tego dokonać (najlepiej w polskiej wersji językowej).

Przejmij ten folder na własność ->

http://support.microsoft.com/kb/308421/pl a później dodaj (lub zmodyfikuj) uprawnienia dla niego.

Wileki dzięki za pomoc :smiley: :smiley: :smiley:

Udało mi się odzyskać wszystko.