Problem z dostaniem się do Modemo-Routera Thomson TWG870

Witam wszystkich, mam nadzieje że ktoś mi pomoże.

 

Zacznę od początku, dzisiaj zauważyłem że mam straszny ping w grach i tak mi się podsunęło że ktoś mi neta kradnie. I tak się działo sprawdziłem to programem Whos on my wifi prócz mojego PC było tam jakieś nieznane urządzenie. Chciałem poprostu zmienić hasło do wifi więc w tym celu chciałem wejść na ten aderes 192.168.0.1 ale nic z tego, pole użytkownika zostawiam puste a w hasło wpisuje admin i tak nie działa. Resetowałem router tym wejściem na szpilkę dalej nic, na chwile zmieniła się nazwa wifi na tą domyślną Thom… jakieś cyfry i zaraz spowrotem na vnet… (bo modem z vectry) i dalej nie działa konfiguracja przez przeglądarke… co mam zrobic?

 

 

Najwidoczniej operator zmienił  na swoje.

To co mam w tej sytuacji zrobić?

Było już wiele wątków na ten temat. Vectra blokuje dostęp do panelu modemu/routera, dziwne podejście w porównaniu do konkurencji, ale to ich własność, więc mają takie prawo.

Zgłosić problem lub prośbę o zmianę hasła do WiFi do operatora. Skoro nie dają możliwości konfiguracji routera, nie powinni robić problemu ze zmianą hasła czy innych parametrów. Ewentualnie poproś o wyłączenie NAT, kup własny router. Jeśli nie zgodzą się na wyłączenie NAT lub nie będzie to technicznie możliwe, poproś o wymianę routera na modem i kup własny router.

Dzięki za pomoc można zamknąć.