Problem z dostaniem się do moich dokumentów?

Witam

Mam mianowicie taki problem, że wziołęm od kumpla dysk żeby mu sformatować i przekopiować jego pliki przed formatką, ale u mnie jest brak dostępu do jego profilu?! Nie mogę się dostać do żadnych plików z jego profilu, aby później przekopiować potrzebne mu pliki? Wyskakuje taki komunikat: f3f1ab8b870316a8.gif

I nie wiem co zrobić? Próbowałem przez wiersz poleceń, ale nie za bardzo wiem jak użyć komendy copy żeby skopiowało wybrany katalog ?

Proszę bardzo o pomoc

Dziękuje i pozdrawiam Piotr

p.ch86 , a kumpel jest administratorem tego komputera?

Właściwości na katalog, zakładka uprawnienia, i przejmij katalog na własność po czym dodaj sobie pełne prawa dla twojego konta. Jeżeli zakładkę masz uproszczoną to w opcjach folderów odznacz - Użyj prostego udostępniania plików

Aha już sobie poradziłem, całkowicie mi to z głowy wyleciało :-o

A nie będę zakładał niepotrzebnego tematu i się spytam tutaj?

Czy ja system całkowicie siądzie, tzw. że nie będzie się ładował (xp) to ja można obraz przywrócić z ghosta, przez wiersz poleceń?

tak…

A jakie komendy trzeba podać?

zapoznaj się z dokumentacją - bo to zależy od wielu czynników. Osobiście nie polecam takich praktyk, lepiej system po prostu zainstalować od nowa.

A ja jestem zupełnie odmiennego zdania. Czemu ktoś ma instalować od nowa, skoro ma format w 5 minut? p.ch86 - poczytaj tutaj > http://www.tuning-pc.pl/artykuly/symantec_ghost/ :slight_smile:

wielkie dzięki Joan :mrgreen: Ten artykuł mi wiele “powiedział”!

Jeszcze się spytam jedno: czy jak przywrócę mu obraz ale na moim systemie (domyślny) to mi się nic nie pochrzani??