Problem z dostaniem się konta Admin podczas logowania

Mam (przynajmniej wyglądający poważnie) problem… Otóż przy uruchamianiu się systemu zawsze pojawiało sie okienko z wyborem logowania i wpisaniem hasła. Nigdy nie ustalałem żadnego z nich i logowałem się na konto ‘Admin’ po kliknięciu ok. Gdzies w sieci wyczytałem, że trzeba usunąć resztę użytkowników by owe okienko logowania się nie pojawiało. Chciałem tak zrobić i podczas kolejnego logowania… Nie moge dostać się na konto Admin :? Nigdy nie było hasła więc i teraz kiedy chce klikać ok wyskakuje komunikat, że trzeba wpisać hasło ect. Mogę zalogować się na konto administrator i gość, ale zarówno z jednego i drugiego nie mogę poprzez panel sterowania->konta użytkowników w jakikolwiek sposób dostać się do “admina”… Czy ktoś wie jak mogę wrócić do tego poprzedniego stanu? Na tamtym koncie miałem dosyć ważne dokumenty, a na pozostałych kontach nie mam do nich dostępu…

C:\Documents and settings\Administrator\Moje dokumenty - tutaj są twoje dane, z konta administratorskiego na bank masz do nich dostęp. Standardowo na konto Administratora można zalogować się tylko w trybie awaryjnym (f8 w trakcie uruchamiania systemu). DO swoich danych możesz też się dostać, uruchamiając eksplorator Windows jako administrator. prawy klik -> utwórz nowy skrót do explorer.exe -> prawy klik na ikonce -> uruchom jako administrator i już jesteś na znanym sobie pulpicie.

Żeby zobaczyć te pliki musisz w Opcje folderów zakładka widok odznaczyć “nie pokazuj ważnych plików systemowych” i “nie pokazuj plików ukrytych”.

Hm problem polega na tym, że nie chodzi o konto administratora na które mogę sie logować tylko na konto admina…I kiedy chcę się dostać do folderu Admin w C:\itd jest odmowa dostępu… A właśnie konto admin jest tym ‘docelowym’, na którym są wszystkie ważne dokumenty

Dodane 06.12.2009 (N) 9:58

hm? czy ktoś ma jakieś propozycje…?

To jeśli możesz się zalogować na konto administratora, to możesz sobie przejąc uprawnienia nad katalogiem konta admin i skopiować potrzebne pliki, a hasło na admin możesz zresetować poprzez konto administratora

Napisz w jaki sposób albo temat trafi do śmietnika.

Poza tym popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Założyłem konto o nazwie Admin z uprawnieniami administratora i w ten sposób dostałem się do wszystkich dokumentów, które były na poprzednim koncie “Admin”