Problem z dostępem do folderu OneDrive

Witam,
Mam problem do folderu OneDrive.
nawalił mi system (win 10) postawiłem nowy (win7) i teraz nie mogę uzyskać dostepu do folderu. Przydział uprawnień nie pomaga. Dodam, ze folder był na innym dysku niż C.
Proszę o pomoc Bez%C2%A0tytu%C5%82u

Zainstaluj aplikację
https://onedrive.live.com/about/pl-PL/download/
Chyba starego folderu nie otworzysz, aplikacja będzie chciała utworzyć nowy.

Pasowało by go otworzyć. Poza tym i tak się nie da go usunąć :confused:

Przeciesz jak utworzy nowy folder, to wszystkie pliki będą.

ale ten folder niby ciągle zajmuje miejsce na dysku. Format nie wchodzi w grę bo nie mam jak tego zrobić.
Poza tym nie wiem czy wszystko się zdążyło synchronizować.
Da się to jakoś odratować ?

Przejmij folder na “własność”. ppm właściwości >zabezpieczenia> zaawansowane.
Następnie zmień nazwę OneDrive.old i zainstaluj program i utwórz nowy OneDrive.

Kombinuję z tymi uprawnieniami i nic :frowning: Total Commander pokazuje takie info o tym folderze:

E:\OneDrive

Całkowita zajmowana przestrzeń:
0 bajtów w 0 pliku(ach)

Aktualnie używana przestrzeń (uwzględniając rozmiar klastra)
na dysku źródłowym: 0 bajtów
123

Ale z moich obliczeń wynika, że na tym dysku nadal coś jest ~ 30GB danych właśnie OneDrive.

Nie mam już sił do tego. Jeżeli ktoś wie czy da się coś jeszcze zrobić będę wdzięczny :slight_smile:

Jak nie ma uprawień, to zawsze pokaże 0 MB

1 polubienie

Próbowałem już wielu metod i nadal nic :frowning: Użyłem nawet ubuntu i tez lipa, folder się otwiera i jest pusto.
To wygląda jak na skrót czy coś takiego. Obliczając dane na tej partycji wychodzi, ze te pliki tam niby są.

Moze jakaś metoda przez rejestr czy CMD ?

Uruchom Linux-a Live i usuń ten folder, następnie zainstaluj aplikacje OneDrive. Jak się zalogujesz to wszystkie pliki powrócą.

To wszystko jest chore… CCleaner wyszukuje te foldery normalnie w skanowaniu… programy do recovery też to znajdują i odzyskują. Tylko problem taki, ze darmowe mają ograniczenia danych.
Musi być jakiś sposób by to naprawić…