Problem z dostępem do internetu

HijackThis:

Sprawa ma się tak; odpalam przeglądarke ->wpisuje dowolny adres www -> kompletnie nic się nie dzieje, zakładka nosi tytuł (bez nazwy), po odświeżeniu lub wpisaniu innego adresu praktycznie nic się nie dzieje… To pod firefoxem. Sprawdzałem pod IE - jest to samo :?. Prawdę mówiąc, nie wiem czy to jakiś syf mi to blokuje, czy to coś innego… :roll:

Dodam, że gg działa normalnie.

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz smsc

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę

C:\WINDOWS\smsc.exe i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Poskutkowało, dzięki :).

bobasek_89 możesz po tych zabiegach wrzucić nowego loga z HJT + log z SR. :slight_smile:

OK ;).

HijackThis:

SilentRunners:

Oba logi czyste.

Kosmetyka:

Start => uruchom => msconfig => zakładka Uruchamianie => możesz odznaczyć w/w.

Panel sterowania => Java Plug-in => Update => odznacz opcję Check for updates automatically.

Jeśli nie korzystasz z zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz: Panel sterowania => Opcje regionalne => Języki => Szczegóły => Zaawansowane => zaznacz wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

W opcjach komunikatora możesz wyłączyć uruchamianie przy starcie systemu jeśli nie jest Ci potrzebne.

Start => programy => autostart => kasacja z prawokliku.

Jeśli nie używasz Messenger’a to go usuń: start => uruchom => wpisz polecenie:

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove