Problem z dostępem do udostępnionego katalogu

Witam wszystkich.

Mam problem dotyczący dostępu do udostępnionego folderu. Folder jest udostępniony na WINDOWS SERVER 2012 R2 (komputery podpięte są do domeny). Każdy komputer ma przypisanego użytkownika. Jeden z trzech komputerów/użytkowników, którym folder jest udostępniany ma właśnie problem z dostępem do katalogu sieciowego. Pozostali mają dostęp bez problemu. Tak samo dzieje, się z każdym innym folderem, nawet nowo utworzonym.
Nadmienię tylko, że wszystkie uprawnienia do folderu odczyt/zapis są dla wszystkich identyczne. Opcje udostępniania w panelu sterowania wszyscy trzej użytkownicy(na końcówkach) mają takie same.
W przypadku, gdy zamiast użytkownika, który nie można uzyskać dostępu dodam GRUPĘ, do której on należy to nie ma problemu - dostęp jest. Przypuszczam, że być może trzeba by sprawdzić uprawnienia z poziomu WINDOWS SERVERA, ale to są jedynie przypuszczenia.

Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł?

1/ czy na wypadek po zmianie dostępu (na poziomie udostępniania, rozumiem, że nie robisz nic na poziomie NTFS) wylogowujesz/logujesz użytkownika?
2/ pewny jesteś, że użytkownik jest zalogowany do konta domenowego a nie do lokalnego komputera? (domena\nazwa_uzytkownika)?

Loguje się na 100% z konta domenowego. Z poziomu NTFS? tzn? :stuck_out_tongue: