Problem z Download Accelerator Plus

Witam… Mam problem z DAP-em. Mianowicie używam przeglądarki FireFox (najnowszej). Ma ona swojego menagera pobierania plików. Ja “przez przypadek” :evil: ściągnołem sobie DAP, bodaj w wersji 7.0. I tu zaczyna się problem… Odinstalowalem DAP-a i za diabła nie mogę nic ściągnąć, gdyż “odpala” się strona z napisem: Download Accelerator Plus (DAP) has added the link to queue. Press “Back” button to continue browsing", oraz okno informacyjne z napisem: "Download Accelerator Plus (DAP) could not be loaded, please “Back” button in the browser. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie FireFoxa, czyściłem system Power Tools-em, przywracałem system i nic… Co trzeba zrobić, żeby się tego dapa pozbyć? Nie chce mi się robić reinstalki przez 1 zakichany program :slight_smile: Pozdrawiam i czekam na pomocną dłoń :slight_smile:

Witam.

MIałem identyczny problem co ty (firefox + Dap). Poradziłem sobie z tym problemem sami jak dobrze pamiętam było to tak :lol:

Trzeba wejsc do ustawien DAPa i wyłaczyć funkcję monitorowania plików i rozkojarzyć go z Mozilla. Poźniej odinstaluj to badziewie wyczyść rejestr Pest Patrolem, Easy Cleaner’em, Power Tools’em, a także wklej do odpowiedniejgo działu swój log z HJ (prosząc o wyeliminowanie DAP’a). Zainstaluj jakąś czystrzą ściągajke np. WellGet i myślę ze to powinno pomóc bo ja tam robiłem i sie pozbyłem tego agenta :slight_smile:

Pozdrawiam i życze powodzenia

Zainstaluj ponownie dapa i podczas instalacji odznacz go jako domyslny downloader, a po instalacji odinstaluj.

Dzięki! !!

POZDRAWIAM

I DZIĘKUJĘ !!