Problem z dr.web skaner

hej uzywam czasami skanera dr web tego bezplatnego,dzisiaj zainstalowalem i po wybraniu szybkiego skanowania-(tego automatycznego przed pojawieniem sie okienka skanowania ) wyskoczyla informacja ,ze wykryto wirusa lub podejrzany plik nazwa RC i kilka cyfer wtedy klikam ok i nic sie nie dzieje nie pojawia sie okienko skanu,jest odnosnik do kwarantanny ale na dysku jej nie ma ,probowalem instalowac kilka razy i to samo po sciagnieciu taki komunikat nie ma szans na skan a od roku uzywalem i bylo ok skanowalem.

zdenek95 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.

Prawdopodobnie masz zainfekowany komputer (też miałem podobną sytuację, robiłem komuś komputer na którym nie było antywirusa, tak dla zasady chciałem przeskanować system za pomocą Dr. CureIt i była taka sama sytuacja jak u ciebie). Pobierz Kaspersky Rescue Disk http://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-R … 12771.html nagraj na płytę, uruchom z niej komputer i przeskanuj system.