Problem z dr.web skaner

(Zakladamkonto3) #1

hej uzywam czasami skanera dr web tego bezplatnego,dzisiaj zainstalowalem i po wybraniu szybkiego skanowania-(tego automatycznego przed pojawieniem sie okienka skanowania ) wyskoczyla informacja ,ze wykryto wirusa lub podejrzany plik nazwa RC i kilka cyfer wtedy klikam ok i nic sie nie dzieje nie pojawia sie okienko skanu,jest odnosnik do kwarantanny ale na dysku jej nie ma ,probowalem instalowac kilka razy i to samo po sciagnieciu taki komunikat nie ma szans na skan a od roku uzywalem i bylo ok skanowalem.

(Frog) #2

zdenek95 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.

(falcon89) #3

Prawdopodobnie masz zainfekowany komputer (też miałem podobną sytuację, robiłem komuś komputer na którym nie było antywirusa, tak dla zasady chciałem przeskanować system za pomocą Dr. CureIt i była taka sama sytuacja jak u ciebie). Pobierz Kaspersky Rescue Disk http://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-R ... 12771.html nagraj na płytę, uruchom z niej komputer i przeskanuj system.