Problem z DreamMail - nie można wysłać maila

Witam. Już od dłuższego czasu kożystam z ww. programu. Jednak teraz mam z nim pewne problemy. Gdy chcę napisać maila wyskakuje komunikat że brak plików TRIEDIT.DLL oraz dhtmled.ocx Nastepnie jest zapyatnie czy pobrać ten plik. Naciskam tak i dochodzi do 100% a i tak nie pobiera pliku. Wyskakuje następny komuniakt żeby pobrać nową wersję instalatora. Instaluje od nowa i dalej to samo :evil: Dodam, że poczte odbiera normalnie i blokuje smap. Niestety są problemy z tworzeniem nowego maila. P.S Jakby nikt nie znalazł rozwiązania na moj problem to jaki byście polecili inny program do pobierania maili z możliwością blokowania spamu oraz z pracą w tle bez instalowania dodatkowych wtyczkek. Najlepiej jakby program był po polsku i nie mial problemów z czytaniem polskich znaków. Dodam że Outlock odpada.

Jesteś tak długo, że powinieneś już wiedzieć,

jak prawidłowo tytułować tematy.

Stały_bywalec , odinstaluj “DreamMail” programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości jakie Revo odnajdzie).

Po tym zabiegu zainstaluj -> DreamMail 4.4.1 + spolszczenie.

Okej spróbuje :slight_smile: Tylko że mam mały problem z programem. Chcialem zrobić kopie zapasową maili żeby wszystkiego nie ściągać na nowo, bo troche tego jest :confused: To wyskakuje mi błąd że “tworzenie kopii zapasowej nie powiodlo się: Kopia zaposawoa nie udała się! Sprawdź ilość miejsca na dysku lub uprawnienia w katalogu” Uprawnienia mam wszytskie. Jestem na koncie administratora - viśta. Kopie próbowałem zapisać na pulpit jak i na którąś z partycji i dalej to samo. Co zrobić z tym fantem?