Problem z drgajacym obrazem

od pewnego czasu podczas pracy na pc zauwazylem pewne objawy oturz co jakis czas obrazowi zdaza sie drgnac w poprzek trwa to chwilke i niewiem czy nawala monitor czy vga

gumis1983 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum piszemy po polsku - oznacza to również poprawność ortograficzną, gramatyczną i stylistyczną. Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

a próbowałeś rozmagnesować monitor>>

tak probowalem ale i tak czasami problem wystepuje jesli to wada monitora to go wymienie ale musze byc pewien

Odstaw od niego głośniki.

Spróbuj może u kogoś podłączyć monitor.

Może być to również spowodowane spadkami napięcia w instalacji elektrycznej.

Ewentualnie, tak jak napisał już cosik_ktosik może powodować to inne urządzenie emitujące promieniowanie elektromagnetyczne, np. głośniki, telewizor za ścianą, lodówka itp.

co do innego urzadzenia to w otoczeniu monitora stoaj caly czas te same przyzady i wczesniej cos takiego nie mialo miejsca wiedz ta teorie raczej bym wykluczyl a za sciana to ciezko mi sprawdzic co jest bo mam tam wrednego somsiada :expressionless: jutro rozkrece monitor

mam pytanie czy moze stac wina po stronie grafiki lub innej czesci pc??

gumis1983 , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jeśli i tym razem tego nie zrobisz, temat wyląduje w śmietniku.

Odstaw na próbę monitor od ściany i zobaczy czy będzie nadal robiło się to samo.

Jeżeli nadal nie będzie zmian, to stawiałbym bardziej na problem z monitorem, niż z kartą graficzną.

A co do Twojej próby rozkręcenia monitora, to raczej nic tam nie zdziałasz jeżeli się na tym nie znasz.

Uważaj też, żeby generator wysokiego napięcia nie usmażył Ci rączek jeżeli to monitor kineskopowy CRT. To tylko około 12kV (12,000V).

dzieki zastosuje sie do rady zdazaja sie 2-3 razy dzinnie moze czesciej nie licze

te problemy mam od 2 dni moze juz czas na wymiane monitora

W menu monitora wyszukaj napis " mora ".Obie wartości ustaw na zero.U mnie to pomogło. :smiley:

hmm brak takiej opcji w monitorze