Problem z drugim kontem admina

Posiadam Windows Xp prof. na którym mam dwa konta administratorskie, jednak jest mały problem, gdyż chciałem, aby oba konta były sobie równorzędne, ale jedno z nich ma większą władzę nad drugim. Nie znam wszystkich obiawów, ale jeden już mnie zaniepokoił.

Jest jeden folder, który może oglądać tylko 1 admin (jak z resztą wszystkie pozostałe), natomiast drugi nie może ogladać tylko tego folderu. Próbowałem w ustawieniach udostępnienia: dodać do listy także tego drugiego admina, ale zawsze gdy klikam OK system wywala mi na 2 sek. niebieskie okno i się restartuje nie zapisując zmian. Ten folder jako jedyny ma zaznaczoną opcję “uczyń ten folder folderem prywatnym”, ale gdy próbuję to odznaczyć, komp mi się restartuje. Czy da się ten folder udostępnić na dwóch adminów i zrównać ze sobą te konta?

Może spróbuj odhaczyć ten folder w trybie awaryjnym.

Jest taka możliwość dotyczy to zapewne konta o uprawnieniach Administratora utworzonego podczas finalizacji instalacji systemu gdy Tworzyłeś następne zapytał Cię czy uczynić dane prywatnymi nie czytając potwierdziłeś więc masz prywatne i z innego konta nie masz do nich dostępu np do Moich dokumentów

Chyba nawet coś sobie przypominam z tym związanego, ale czy da się to jakoś odkręcić?

Czy czasem nie jest dziwne, że zamiast wywalać jakiegoś komunikatu o tym, że takie ustawienie jest niemożliwe komp się restartuje?

spróbuj pogrzebać,może coś Ci to da

w uruchom wpisz control userpasswords2

-tam zresetuj hasło lub utwórz nowe …lub cokolwiek co Ci pasi… :slight_smile: