Problem z drukarką Brother DCP-135C jako urządzenie masowe?

Witam, mam obecnie Viste Business x64, zainstalowałem drukarkę Brother DCP-135-C, ale coś chyba poszło nie tak, problem w tym że nie wiem jak to paskudztwo ustawić by się nigdy nie włączało jako urządzenie przenośne :frowning: Uruchamia się jako drukarka, ale również jako pendrive. Próbuje w menadżerze urządzeń odinstalować sterowniki od niej jako urządzenie, wyłączam i jest OK. Drukarka normalnie działa. Problem w tym, że jak znowu ją wyłączę i włączę to system znowu sobie instaluje sterowniki do urządzenia przenośnego Brother DCP-135-C. Co zrobić by system więcej nie instalował sterowników do niej automatycznie? Gdzie to zatrzymać na stałe?

Poprostu kliknij na instalke przerwiją a na końcu zaznanacz nie monituj o zainstalowanie tego urządzenia

A czy masz w drukarce czytnik kart pamięci, co ja w mojej HP mam czytnik i załącza się on też jako urządzenie masowe :slight_smile:

Sęk w tym, że nie idzie, instaluje się automatycznie i nie idzie tego przerwać, bo nie mam takiego wyboru, tylko mam zamknij, ale to minimalizuje do zasobnika systemowego :frowning:

Nie nie mam czytnika pamięci, tylko Picture Bridge i na poprzedniej Viście 32 bitowej tak mi sie nie robiło :confused: