Problem z drukarka canon

Mam drukarke Canon Pixma MP170 i w jednym pojemniku tuszu drukarka nie chce zacząc drukować. W opcji drukowania mam zanzaczone żeby przy drukowaniu korzystał tylko z czarnego tuszu. Teraz okazało się, że już zupełnie nie ma koloru a drukarka nadal nie chce pracować. Jak zrobić żeby po zużyciu jednego tuszu, drukarka chciała drukować?

ale ten pusty pojemnik masz w drukarce nie wyrzucileś go?

ja mam hp dekjet 930c i jak mi sie skończy kolor to moge drukować ale musza być oba kartridzę (pojemniki) w środku zarówno ten pełny jak i pusty

No tak. Mam go cały czas w środku a mimo to drukarka informuje mnie, że w pojemniku zabrakło atramentu i żeby wymienić pojemnik na pełny. Mam dwie obcje do wyboru w tej informacji, albo kliknąc ‘OK’ albo ‘anuluj drukowanie’. Z tym drugim wiadomo co się wiąże, a jak klikam na OK to okno ponownie wyskakuje i tak w kółko.

I jestem dziewczyną. :smiley:

ale jak naciśniesz ok to nie idzie drukowanie rozumiem tylko ciągle ten komunikat? mój współlokator ze studiów też czasem tak miał z canonem,może coś się jej pomieszało.odłącz drukarkę i zainstaluj sterowniki jeszcze raz i podłącz ja a na przyszlość jak coś to weź w opcjach wyłącz powiadamianie o tym że nie ma koloru.wez też anuluj wszystki dokumenty bo może po kilka razy dałaś drukowanie i zapchał się jej bufor

ale jeszcze nie kobietą? :wink:

Zrobie jak mówisz. Zobaczymy czy to coś da.

A czy dziewczyna to nie płeć żeńska?

daj znać czy udało się

Nie, nie udało się. :frowning:

Cześć,

Mam Canona MP500, i jak się skończy tusz to nie idzie nic zrobić, tylko kupić nowy :? …

Jednak nie trać nadziei - może znajdzie się jakieś inne rozwiązanie… :smiley:

Powodzenia

Mi jakoś działa chociaż za każdym razem informuje mnie, że nie ma kolorowego tuszu.

Teraz mam inny problem, bo włożyłam do drukarki zupełnie nowy, orginalny czarny tusz a drukarka mi pisze, że ‘ilość czarnego tuszu nieznana’. :o