Problem z drukarką drukuje złej jakości czcionki, oraz

Hejka

Mam problem z swoją drukarką (Canon IP 1500), otóż “ubzdurała” sobie że będzie drukować tylko na papierze Glossy Photo Paper, gdy ustawiam na “papier zwykły” ta z kolei nic nie drukuje (tzn. głowicą chodzi wtedy, ale nic nie drukuje ). Instalowałem jeszcze raz sterowniki i dalej jest tak samo!!. W sumie to mi za bardzo nie przeszkadza, ale na Glossy Photo Paper, drukowane czcionki są bardzo zlej jakości!!, brałem na wszystko domyślne, ale daje jest to samo…

Jak to naprawić

A od kiedy tak się dzieje?

Może nie którzy pomyślą że to głupie… ale ja używam często przywracania systemu jeśli mi coś nie działa (lub działa źle po instalacji lub modyfikacji czegoś). Oczywiście tylko dla dysku systemowego - punkty przywracania robię codziennie. Jeśli dzieje Ci się tak od dzisiaj, to spróbowałbym przywrócić system z ostatnio utworzonego punktu.

Jeśli wolisz nie ryzykować, to możesz pobrać najnowsze sterowniki ze strony producenta (gdy odinstalowujesz stare sterowniki rób to na wszelki wypadek z Trybu awaryjnego).

Ale myślę ze to tylko kwestia ustawień, poszukaj jeszcze w opcjach.

To się dzieje od kilku tygodni :confused:

Być może coś z ustawieniami jest. Jutro planowałem zrobić formatowanie (nie z względy na drukarkę, ale niezły burdel mi się na kompie zrobił :D:D), może to coś da… A sterowniki to mam z płytki Canon do drukarki, to nie wiem czy są najnowsze.

To jutro dam znać czy pomogło

Dobrze :slight_smile:

I rób punkty przywracania systemu (dla dysku systemowego), naprawdę warto :wink: