Problem z drukarka HP 3650


(Julita L) #1

Witam ostatnio wrzucilam do swojej drukarki nowy czarny toner. Pojawil sie problem... Zainstalowalam sterowniki, papier w drukarce jest, ale wciaz miga lampka na drukarce...Nawet nie chce wydrukowac strony testowej. Ktos ma pomysl jaki moze byc powod?


(Qbek50) #2

weź wyciągnij jeszcze raz toner i wsadź go z powrotem. Od nstauj stery i zainstaluj ponownie.


(JNJN) #3

Kadridz kupiłeś napewno do tego typu drukarki,zabezpieczenia z niego zdjąłeś, może uszkodzony.

Na starym drukarka chodzi.


(Marek Kozaczuk) #4

powodów może być wiele. miałem podobny problem w swojej, też nie chciała drukować, przyczyną było to że za dużo dokumentów czekało na drukowanie, sprawdź to. czy zainstalowałaś nowy pojemnik z tuszem? przeprowadziłaś kalibracje drukarki?


(Julita L) #5

Toner napewno jest odpowiedni do typu drukarki. Proces kalibracji nie chce sie wykonac...No wlasnie jak sie instaluje nowy pojemnik?


(JNJN) #6

W HP podnosisz pokrywe i wyjeżdza wózek z kadridżami,wyjmujesz czarny i wkładasz nowy.

Zdejmij zabezpieczenie z kadridza.

Posiłkuj się instrukcją do drukarka.

Załaduj papier do drukarki.

Po instalacji drukarka może od razu wykonać kalibracje i testy.

Poczytaj.

Czy przed wymianą kadridza drukarka działała.

Wypnij kabel drukarki z kompa podejrzewam że USB.

Sprawdz porty USB czy działają.

Odinstaluj drukarke i wyczyść folder drukarek ma być czysto,żadnej drukarki.

Użyj płyty CD instalacyjnej drukarki i opcji deinstalacji,restart kompa i podłącz drukarke włączoną i zainstaluj sterownik.

Jak nic podepnij drukarke do innego kompa i sprawdz jak to samo to serwis lub nowa.


(Julita L) #7

to, ze pojemnik jest juz wlozony do drukarki to jasne...myslalm, ze moze gdzies w systemie to trzeba jeszcze instalowac(o czym nigdy nie slyszalam), jesli chodzi o fizyczna instalacje to juz dawno jest zrobione- inaczej nie pisalabym, ze nie dziala...Sterowniki, papier itd wszystko robilam. Nic. Pozostaje mi sprawdzic na innym kompie co jest obecnie niemozliwe. No trudno. Dziekuje za podpowiedzi.


(Marek Kozaczuk) #8

powinien się sam zainstalować, pojawi się informacja że został zainstalowany nowy pojemnik z tuszem. w mojej wcześniejszej wypowiedzi troche namieszałem :oops: poczytaj tematy pomocy, otwórz asystenta drukarki i podręcznik użytkownika


(fiesta) #9

Z tego co widzę to namieszałeś w temacie topica. Ten model drukarki to drukarka atramentowa a ty piszesz o tonerze z który to pojemnik przeznaczony jest do drukarek laserowych. Więc sam już nie wiem :? :? :?

Czy pojemnik jest oryginalny czy kupiłeś jakąś podróbkę ??