Problem z drukarka HP Deskjet F2280 series

Witam.

Mam problem ze swoją drukarką. Otóż gdy instaluje sterowniki i podłączam drukarkę do komputera przez kabel USB to tylko drukuje. Gdy chcę zeskanować jakiś dokument to skaner nie odpowiada. Po uruchomieniu skanowania zaczynają migać wszystkie kontrolki na drukarce (przycisk od uruchomienia stan papieru itp) a nie powinny.

Próbowałem już wszystkiego reinstalowałem system kilkakrotnie instalowałem sterowniki na nowo ale nic nie pomaga.

Jeśli ktoś ma pomysł co zrobić aby wszystko było ok niech napisze jestem otwarty na wszystkie propozycje będę bardzo wdzięczny.

oddać do serwisu hp

witaj, miałam podobny problem. Długo się z nim męczyłam, ale znalazłam rozwiązanie. Może nie na stałe, ale chwilowe jak najbardziej :slight_smile: Drukarka przestała reagować na przycisk skan. Po instalacji z płytki na pulpicie znajdziesz ikonkę “centrum obsługi hp”, kliknij i po otwarciu pokazuje się pare opcji, m.in. “skanuj obraz” i “skanuj dokument”. Żeby coś zeskanować, należy włożyć dokument do skanera i kliknąć na którąś z opcji :slight_smile: i tyle. Skaner zareaguje poprawnie.

seba033 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978