Problem z drukarką HP DeskJet F2480

Mam problem z drukarką HP deskJet F2480. Nie mogę ustawić jej jako drukarkę domyślną, ponieważ wyświetla mi się, że brakuje glównego sterownika. Całe oprogramowanie drukarki jest sciągnięte ze strony hp.pl. Wcześniej drukarka działała normalnie. Problemy zaczęły się, gdy przeniosłam pliki na inny dysk. Jest to również skaner, który działa bez zarzutu. Bez problemu także xeruje. Oprogramowanie z płyty również było instalowane, lecz bez skutku. Problem przy instalacji pojawiał się przy podłączeniu kabla, instalacja drukarki nie mogła zostac ukończona. Z kablem jest wszystko w porządku

chimere , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ, a także poprawić wiadomość: na Forum używamy polskich znaków w pisowni.

A jaki masz system? Moze już nie ma sterowników na twój system

Mam Windows 7 64-bitowy, są sterowniki na mój system. Na drugim laptopie mam Windows XP, na którym nie ma problemów podczas instalacji, lecz gdy potem chcę coś wydrukować, nie da się.

Procedura jest taka, że najpierw instalujesz sterownik, a potem gdy instalator poprosi dopiero podłączasz kabel.

Jeżeli tak zrobiłaś i twierdzisz, że kabel jest ok, to może masz uszkodzone USB i kreator instalacji nie może jej ukończyć.

Coś jest nie tak w trakcie podłączania kabla i instalacji sterownika urządzenia.