Problem z drukarka HP i tuszem

Witam!

Mam drukarke HP 6540 i jakis czas temu kupilem tusz Activejet AH-767N. Wszystko fajnie dzialalo, ale pare dni temu (jest jeszcze 1/3 tuszu w pojemniku) drukarka nie chce mi normalnie drukowac pdfów i “zmienionego tekstu”. Tzn jak jest normalny tekst (TNR, 12pkt) to wszystko drukuje ladnie, ale jak teskt jest pogrubiony, albo jak jest jakas ramka tabelka, tekst z edytora rownan albo po prostu plik jest w pdfie to druk jest przerywany (tak jakby tuszu nie bylo albo glowica za slabo by dotykala papieru) i czasem wyskakuje taki blad: pojvc4.jpg

Wtedy musze otworzyc pokrywe i ja zamknac. Dopiero wtedy kontynuuje drukowanie, ale druk nadal jest przerywany. Docisniecie pojemnika z tuszem, wyjecie i ponowne wlozenie oraz przeczyszczenie stykow benzyna nie pomoglo. Pojemnik z kolorem mam oryginalny HP i wszystko drukuje normalnie. Jak mi tak przerywa to musze wyjac czarny tusz i kolor mi drukuje na czarno… Dlaczego to nie dziala?

Pozdrawiam.

Masz nie właściwy pojemnik z tuszem teraz już go raczej nie wymienisz ale uważaj następnym razem