Problem z drukarką HP psc 1310

Witam! Na wstępnie zaznaczę, że jestem laikiem, więc proszę o wyrozumiałość i klarowność. Mam problem z instalacją oprogramowania do drukarki HP psc 1310. Chodziła mi ona bez zarzutu na starszym komputerze, gdzie miałem Windows XP. Teraz mam nowy komputer z oprogramowaniem Windows 7. I klops. W panelu sterowania mam naturalnie zaktywowane wszystkie sterowniki. Windows 7 wyszukał je automatycznie. Ale nadal nie mogę odpalić programu z płytki CD. Wyskakuje komunikat o treści:

Ten program nie może być zainstalowany za pomocą polecenia ‘Uruchom jako…’. Instalacja nie może być kontynuowana, jeżeli problem nie zostanie rozwiązany.

Wymagane działanie: Kliknij Anuluj, aby zakończyć instalację programu. Wyloguj się, a następnie zaloguj się jako administrator (Więcej informacji można uzyskać od administratora systemu). Jeżeli system nie ma administratora, oprogramowanie powinien zainstalować główny użytkownik komputera. Uruchom ponownie instalację, wyjmując i ponownie wkładając płytę instalacyjną CD.

Jak można się domyślić, treść komunikatu niewiele mi pomogła. Instalowałem też ze strony HP jakieś sterowniki, np. HP Printer Install Wizard, ale nadal nic z tego.

Wołam o pomoc!

Witam.Czy próbowałeś zainstalować oprogramowanie ze strony producenta pod 7(64 lub 32 bit).

Dodane 12.02.2012 (N) 14:59

A jaki system 32 czy 64 bit

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te … sId=360489

Podstawowy błąd - pozwoliłeś na instalacje sterowników systemowych.

Odłącz drukarkę, odinstaluj wszelkie jej sterowniki, wyczyść rejestr i system za pomocą programu CCleaner i spróbuj zainstalować z płytki CD ale przy odłączonej drukarce.

Drukarkę podłączasz dopiero wtedy gdy instalator o to poprosi.