Problem z drukarką HP PSC 1410

Witam, mam problem z moją drukarką HP PSC 1410, od jakiegoś czasu, jak chce coś wydrukować to w ogóle nie “reaguje” na opcje Drukuj. Jedynie na pasku zadań się pojawia ikonka drukarki (pisze, że wstrzymano i nic nie pomaga opcja Uruchom Ponownie. Link do screenu: http://www.voila.pl/498/jvkm2/index.php?get=1&f=1 ). Jeśli chodzi o ksero i skaner to wszystko działa prawidłowo. Proszę o pomoc :slight_smile:

Przeinstalowanie nie zaszkodzi , może padł sterownik - próbowałeś aktualizować?

  • troche mało tego info

komputer wykrywa drukarke jak ją włączysz?

masz niewydrukowanu plik , odlacz drukarke i proboj go skasowac , czasem se udaje :wink: potem bedzie golić ja nowa …

Jeśli chodzi o wykrywanie, to tylko wtedy jeśli podłączę drukarkę do innego gniazda USB. Nie aktualizowałem. Spróbuję przeinstalować.

niestety nie zadziałało, zawsze gdy chce coś wydrukować jest tak samo… (jak myszką najadę na ikonkę drukarki pisze “Dokumentów: 1 oczekuje na Uzar(nazwa usera).”

Tu nie chodzi o sterowniki. Masz dobrze podłączone USB z obydwu stron?? Może masz jakąś “przedłużkę” do USB? Posprawdzaj wszystko, i napisz czy coś pomogło. Jak nie to wyczyść wszystko od HP co masz w komputerze i zainstaluj z płytki tylko to, co jest niezbędne do działania drukarki (czyli poodznaczaj przy instalacj wszystko, oprócz tego czego się nie da).

Wszystko jest dobrze podłączone, właśnie odinstalowałem i jestem w trakcie instalacji.

Jak masz jakąś przedłużkę, to ją odłącz i podłącz drukarkę bezpośrednio do komputera.

nie mam przedłużki…

przeinstalowałem już drukarkę i wszystko jest w porządku :slight_smile:

dzięki wszystkim :):slight_smile: