Problem z drukarką HP PSC 1510

(system) #1

elo... a więc tak jak w tytule mam problem z wielofunkcyjną drukarką HP... . A polega on na tym że drukarka zaczeła mi słabo drukować i myślałem ze kończy się już tusz a więc napełniłem i wydrukowałem 2 strony (jakość sie nie polepszyła). Po wydrukowaniu tych 2-uch oto stron "testowych" drukarka odrazu staneła i stroi nie reaguje na żadne przyciski tz. wszystkie do góry a więc takie jak: anuluj/wznów , zwykly papier...., jakość, kop. czarne , kop. kolorowe , skanuj, CZyli jednosłownie mówiąc wszystkie..... Jednak działa przycisk "włącz-wyłącz" .... Próbowałem juz odłączania z zasilania.... poprawiana pojemników z tuszem... i teraz jeste bez drukarki..... :confused: bardzo proszę o szybką odpowiedz co mogło sie stać... z góry thx...

(Mt222) #2

Spróbuj ściągnąć program "dos.prn"

(Kpc21) #3

Spróbuj zmienić kartidże na nowe, przeinstalować sterowniki (albo spróbować coś odkserować za pomocą przycisków na drukarce uprzednio odłączając ją od komputera).

Jak to nie pomoże - sprawdź czy masz jeszcze gwarancję lub czy nie minęły jeszcze 2 lata od zakupu drukarki. Jeśli tak - składasz reklamację.