Problem z drukarką HP

Witajcie.Mam problem z drukarką HP3600 .Po zainstalowaniu jeden ,dzień jest wszystko w porządku.Na drugi dzień nie można nic wydrukować.System Win XP prof z SP1,procek celeron 2200,płyta Asrock.grafika ATI,DDR 256MB.Robię nową instalację drukarki po uprzednim odinstalowaniu i wszystko się powtarza.Zrobiłem już format dysku i na świeżutkim XP dalej to samo.CO ROBIĆ DALEJ :evil:

Sprawdzić u znajomego najlepiej żeby miał chociaż ten sam system jeśli bedzie to samo DRUKARKA>>SERWIS/NAPRAWA

p.s. moze stery z podejrzanej stronki sciągane no chyba ze masz orginalne na cd wtedy patrz wyżej :slight_smile:

Spróbuj sciągnąć jakiś inny sterownik, miałem to samo z 3325 na tym z płyty to samo mi sie działo co Tobie.

Już próbowałem i dalej to samo.Instalowałem też na innym komputerze na płycie Epox.Działało o dziwo aż dwa dni i dalej to samo.Chyba oddam ją do sklepu.To już druga drukarka od tego samego sprzedawcy.Może ma jakieś buble?Poprzednia to wogóle nie chciała drukować.Dzięki za zainteresowanie.Zareklamuję ją. :evil:

No niestety trzeba uważać,szczególnie jeśli miałeś już problem z tym sprzedawcą.