Problem z drukarka HP

Mam urzadzenie wielofunkcyjne HP Officejet 5610 all in one i podczas instalacji gdy prosi mnie o podlaczenie drukarki do kompa to jej nie wykrywa. Wyszukuje z 6 minut ale nic. Drukarka jest wlaczona wszystko co musie byc spelnione aby ja wykryc zrobilem (chyba) Dodam jeszcze ze po podlaczeniu do kompa jest ona przez niego wykryta odrazu ale instalotor jej nie wykrywa :confused:

Mia艂em taki sam problem, u mnie te偶 nie wykrywa艂o drukarki. Nie wiem czy to by艂o przyczyn膮 ale jak zmieni艂em kabel USB z 3 metrowego na 0,5 metra to wykry艂o bez problemu. Jak chcesz mozesz spr贸bowa膰. Pozdrawiam

ja mam 2 metrowy czytalem ze niezaleca sie 4metrowego ale 2:/

Ja na d艂ugim kablu pr贸bowa艂em chyba z 6 razy a jk pod艂aczy艂em na kr贸tki to od razu sie uda艂o :?

a czy ty napewno pod艂aczasz drukarke do komputera w momencie gdy dopiero prosi o pod艂aczenie. Czestym b艂臋dem jest to ze najpierw pod艂膮cza sie drukarte a potem sterownik, a powinno si臋 robic na odwr贸t

Ja maia艂em te偶 ten problem i niekiedyte偶 wyst臋puje dlatego jak instaluje od艂膮czam drukarke i czakam obok kompa w kablem usb tak aby odrazu jak poprosi o podpi臋cie drukarki jak najszybciej j膮 podpi膮膰, wtedy mi wykrywa tobie te偶 powinna.

michal.dep prosz臋 pisa膰 posty u偶ywaj膮c polskich liter.