Problem z drukarką na przejściówce LPT windows 7

Hej, potrzebuje pomocy z instalacją drukarki HP Deskjet 1100. Posiada ona tylko i wyłącznie port LPT. Chce ją podłączyć do nowego komputera w którym została zainstalowana przejściówka LPT podłączana odrazu do płyty głównej z wyjściem z tyłu (mniej więcej coś takiego http://images.okazje.info.pl/p/komputer … ak-331.jpg ) Więc tak: system widzi przejściówkę i w menadżerze urządzeń ja widać i działa poprawnie ( LPT1-port drukarki). Windows 7 odrazu drukarki nie wykrył po podłączeniu, musiałem ją dodać ręcznie na ten port LPT1. Wszytko poszło ok gdyby nie to, że nie drukuje :expressionless:

Drukarka jest widoczna w “drukarki i faksy”, jest gotowa do pracy co więcej system przy instalacji stwierdził, że sterowniki są już zainstalowane. Próbowałem już kombinować, usuwać i dodawać na innym porcie, zmieniać je (1-3)…

W jednym przypadku dostałem komunikat, że drukarka jest wyłączona, o czym poinformowało mnie narzędzie do rozwiązywania problemów… . Drukarka na pewno jest sprawna bo została odłączona od windowsa 7 (lecz nie na przejściówce ale płyta gł miała jeszcze port lpt i nie było problemu- odrazu została wykryta)

Komputer

Win 7 (64)

MSI B75MA-E33

Miał ktoś podobny problem? Proszę o pomoc…