Problem z drukarka? Nie chce drukować

Witam. Mam pewiem problem. Otórz mam drukarke HP D1360. Drukarka ma wszystkie stery dobrze zainstalowane, wczesniej działała bez rzarzutów. Prosze o wasze sugestie.

A po restarcie systemu tez tak jest?? Widocznie jest jakiś błąd między komunikacją między kompem a drukarą… Prawdopodobnie system robi jak zwykle jakiś problem. Przeinstaluj sterowniki zrestartuj kompa i sprawdź

Ściągnij najnowsze stery. A jaki masz OS??

Jeśli sterowniki są ok i komunikacja z komputerem, to sprawdziłbym, czy nie zostało 'Wstrzymane drukowanie" (zakładam, że masz Windowsa w nich chyba jest podobnie).

Start => Ustawienia => Drukarki i faksy (klasyczne menu Start)

Start => Panel Sterowania => Drukarki i faksy (nowsze menu Start)

Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) na wybranej drukarce i kliknąć na “Wznów drukowanie”

A możne została zatrzymana usługa “Buforu wydruku”?

Start => Uruchom => services.msc => OK

PPM na “Bufor wydruku” => Właściwości => (Tryb uruchomienia) zmień na Automatyczny => Zastosuj => Uruchom => OK

a może ci się tusz skończył :slight_smile:

Slim Lolek chyba pisze ze tusz sie nie skonczył :? Chyba widze czy mam tusz czy nie poza tym ostatnio był wymieniany tusz na nowy. Spróbuje tak jak radził mi orooomo moze to pomoze.

Sprawdź wtyczke, a jak nie to skorzystaj z “pomoc i obsługa techniaczna”

moze masz włączoną opcję -drukowanie w tle . mozesz odinstalować drukarkę plytka moglabyc uszkodzona i sciągnąc z netu sterownik na nowo. podzro Bogdan

nie do końca napisałeś czy komp widzi drukarke i ona wypuszcza czystą kartke czy w ogóle ona nie chodzi po wydaniu polecenia. Jeżeli to pierwsze to kup nowy kartridż. Ja kiedys uzupełniłem stary i drukowała sobie ale wysuwała czystą kartkę

wszystko jest widac ze ma zadanie dukowac i powinna drukowac a nie drukuje? troche pokombinuje i moze pomoze :lol:

start-> uruchom

gdzie wklej całą zawartość