Problem z drukarką połowe liter drukuje


(duchu) #1

Co jest nie tak z moją drukarką drukuje tekst ale tylko nie całe literki ucina je np jak drukuje i to tylko kropkę i kawałek laseczki i tak jest z każdą literką ustawienia drukowania są standardowe a tusz nowy co mam zrobić???


(michall36) #2

Jaką masz drukare jeśli Canon`a to proponuje: Start->ustawienia-> Panel sterowania ->Prowo klik na drukarkę->właściwości->konserwacja->czyszczenie(jak nie pomoże to czyszczenie dokładne)

Jeśli masz inną drukarkę(może napisz jaką,pomyślimy coś) poszukaj w niej opcji czyszczenie głowic/dyszy czy coś takiego w każdym razie czyszczenie


(Majestic 007) #3

w HP (np 1510, F300) jest coś takiego jak czyszczenie pojemników z atramentem. znajdziesz to we właściwościach drukarki>>Usługi>>Serwis urządzenia.

Jest to 3-stopniowe czyszczenie - po każdym kroku drukowana jest strona testowa do sprawdzenia wyników. Jeśli raz nie pomoże zrób 2. czyszczenie… Jeśli to już nie pommoże to proponuje zanieść drukarke do czyszczenia :slight_smile:


(michall36) #4

majestic , fajnie, że po kimś powtarzasz.

tak w ogóle to w każdej drukarce jest opcja czyszczenie


(Przebar) #5

A jeżeli czyszczenie już nie pomaga (bo na przykład kartridże były już któryś raz napełniane) to chyba trzeba się zaopatrzyć w nowe - jeżeli w katridżach jest wintegrowana dysza drujująca, a jeżeli nie to chyba trzeba odwiedzić serwis :frowning:


(michall36) #6

jeżeli nie jest zintegrowana z kardridżem to dokupujesz samą dysze i po kłopocie.


(Przebar) #7

Dokupić samą dyszę? O czym ty mówisz?

Daj link do jakiejkolwiek oferty (aukcja/sklep) gdzie można kupić dyszę do drukarki takiej jak Brother DCP 115C / Epson Dx3850 lub innej oparte na tym samym systemie.(tusz z kartridży jest transportowany do dyszy drukującej)

Zastanów się!