Problem z drukarką


(Mateuszmati8293) #1

Mam problem z drukarką. Gdy chcę coś wydrukować to wyskakuje mi coś takiego: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... e913b197aa

Kilka miesięcy temu miałem to samo, wymieniłem czarny tusz i chodziło wszystko ok to dzisiaj. Znowu to samo. O co chodzi w tym?


(Asterisk) #2

Być może o to samo - brak tuszu

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.


(ak6) #3

Wyjmij pojemnik i sprawdź czy nie masz przypadkiem zapaćkanych styków. To się czasem zdarza zwłaszcza przy zamiennikach. Jak nie to patrz wypowiedź: asterisk


(Mateuszmati8293) #4

Ale w przyborniku HP pisze mi że mam jeszcze 80% tuszu czarnego. Czy przypadkiem nie jest uszkodzone coś w drukarce bo w sumie to już drugi tusz mi uszkodziła?


(ak6) #5

Wiesz, trudno jest wyrokować na odległość.

Wyjmij pojemnik, przeczyść styki, sprawdź organoleptycznie ile masz tuszu, w razie potrzeby przeinstaluj sterowniki od drukarki. Może coś pomoże. Jak nie to albo kartridż jest walnięty albo drukarka.


(Mateuszmati8293) #6

Przeczyściłem styki, tuszu jest dużo, przeinstalowałem stery i nawet sprawdzałem ją na innym kompie - i to samo. Jednak chyba jest drukarka walnięta bo na tusz mi tu coś nie pasuje skoro mi już drugi rozwaliła. Jak myślicie?


(ak6) #7

No myśleć to my możemy ale sprawdzić to już nie za bardzo. :slight_smile:

A tusz jaki ?? Zamiennik ??


(Mateuszmati8293) #8

tak zamiennik


(ak6) #9

Jeśli cię na to stać to zaryzykowałbym kupno oryginała (aby mieć pewność czy wina leży po stronie kartridża czy drukarki).


(Mateuszmati8293) #10

Tyle że ten poprzedni co mi również uszkodziła to właśnie był oryginał