Problem z drukarką

Mam problem z drukarką. Gdy chcę coś wydrukować to wyskakuje mi coś takiego: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? … e913b197aa

Kilka miesięcy temu miałem to samo, wymieniłem czarny tusz i chodziło wszystko ok to dzisiaj. Znowu to samo. O co chodzi w tym?

Być może o to samo - brak tuszu

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Wyjmij pojemnik i sprawdź czy nie masz przypadkiem zapaćkanych styków. To się czasem zdarza zwłaszcza przy zamiennikach. Jak nie to patrz wypowiedź: asterisk

Ale w przyborniku HP pisze mi że mam jeszcze 80% tuszu czarnego. Czy przypadkiem nie jest uszkodzone coś w drukarce bo w sumie to już drugi tusz mi uszkodziła?

Wiesz, trudno jest wyrokować na odległość.

Wyjmij pojemnik, przeczyść styki, sprawdź organoleptycznie ile masz tuszu, w razie potrzeby przeinstaluj sterowniki od drukarki. Może coś pomoże. Jak nie to albo kartridż jest walnięty albo drukarka.

Przeczyściłem styki, tuszu jest dużo, przeinstalowałem stery i nawet sprawdzałem ją na innym kompie - i to samo. Jednak chyba jest drukarka walnięta bo na tusz mi tu coś nie pasuje skoro mi już drugi rozwaliła. Jak myślicie?

No myśleć to my możemy ale sprawdzić to już nie za bardzo. :slight_smile:

A tusz jaki ?? Zamiennik ??

tak zamiennik

Jeśli cię na to stać to zaryzykowałbym kupno oryginała (aby mieć pewność czy wina leży po stronie kartridża czy drukarki).

Tyle że ten poprzedni co mi również uszkodziła to właśnie był oryginał