Problem z drukarka

(Lammermoor) #1

Mam HP PSC 1315.ponownie instalowalam oprogramowanie poniewaz nie dzialaly prawidlowo niektore funkcje.Nie mam ikony drukukarki na pasku zadan i wchodzac w Start-hp-diagnostyka systemu-mam taki komunikat;HPSysDig.exe-nie mozna znalezc skladnika,uruchomienie tej aplikacji nie powiodlo sie,poniewaz nie znaleziono zlib.dll.Ponowne zainstalowanie aplikacji moze naprawic ten problem.Czy mam na nowo wgrywac oprogramowanie?czy odinstalowac caly sprzet na dobre i probowac jeszcze raz?Problem w tym,ze mam tam zdjecia,ktore po gruntownym odinstalowaniu znikna na dobre.Nastepne pytanie-czy pobierac uaktualnienia do HP z netu czy nie?Odradzano mi to,sugerujac problemy w prawidlowym funkcjonowaniu.

(fiesta) #2

Tego to nie za bardzo rozumiem :?

Gdzie masz te zdjęcia ??

Odinstaluj drukarkę, wyczyść pozostałości w systemie za pomocą jv16 PowerTools :

i instalujesz ponownie drukarkę.

Odnośnie innych sterwników niewiele Ci powiem gdyż nie posiadam tego modelu drukarki, lecz ogólnie się przyjmuje że im nowsze tym lepsze.

(Lammermoor) #3

Jest to urzadzenie wielofunkcyjne,mam tam mase zdjec.W instrukcji pisza zeby nie usuwac plikow wspoldzielonych bo po usunieciu programy,ktore z nich korzystaja,moga nie dzialac poprawnie.W razie problemow sugeruja jedynie instalacje oprogramowania.Zrobilam tak ale dalej nie jest ok.Wczesniej pare razy wkladalam plytke z oprogramowaniem ale bez deinstalacji i moze to jest problem?Najlepiej chyba wszystko odinstalowac,caly sprzet,tylko,ze strace wszystkie zapisane tam foldery ze zdjeciami,mam nadzieje,ze nic innego mi nie wysiadzie?

(fiesta) #4

to jaki masz problem pliki ze zdjęciami skopiować np na inną partycję, czy do innego folderu, a po ponownej instalacji wrzucić je na swoje miejsce :? :? :?

(Lammermoor) #5

Ok,dzieki.A co z uaktualnieniami z netu?Brac je czy nie?Wydaje mi sie,ze wlasnie po ostatniej mi wszystko siadlo.Czy to mozliwe?Mam na mysli oczywiscie uaktualnienia do HP.