Problem z drukarka

Mam HP PSC 1315.ponownie instalowalam oprogramowanie poniewaz nie dzialaly prawidlowo niektore funkcje.Nie mam ikony drukukarki na pasku zadan i wchodzac w Start-hp-diagnostyka systemu-mam taki komunikat;HPSysDig.exe-nie mozna znalezc skladnika,uruchomienie tej aplikacji nie powiodlo sie,poniewaz nie znaleziono zlib.dll.Ponowne zainstalowanie aplikacji moze naprawic ten problem.Czy mam na nowo wgrywac oprogramowanie?czy odinstalowac caly sprzet na dobre i probowac jeszcze raz?Problem w tym,ze mam tam zdjecia,ktore po gruntownym odinstalowaniu znikna na dobre.Nastepne pytanie-czy pobierac uaktualnienia do HP z netu czy nie?Odradzano mi to,sugerujac problemy w prawidlowym funkcjonowaniu.

Tego to nie za bardzo rozumiem :?

Gdzie masz te zdjęcia ??

Odinstaluj drukarkę, wyczyść pozostałości w systemie za pomocą jv16 PowerTools :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178

i instalujesz ponownie drukarkę.

Odnośnie innych sterwników niewiele Ci powiem gdyż nie posiadam tego modelu drukarki, lecz ogólnie się przyjmuje że im nowsze tym lepsze.

Jest to urzadzenie wielofunkcyjne,mam tam mase zdjec.W instrukcji pisza zeby nie usuwac plikow wspoldzielonych bo po usunieciu programy,ktore z nich korzystaja,moga nie dzialac poprawnie.W razie problemow sugeruja jedynie instalacje oprogramowania.Zrobilam tak ale dalej nie jest ok.Wczesniej pare razy wkladalam plytke z oprogramowaniem ale bez deinstalacji i moze to jest problem?Najlepiej chyba wszystko odinstalowac,caly sprzet,tylko,ze strace wszystkie zapisane tam foldery ze zdjeciami,mam nadzieje,ze nic innego mi nie wysiadzie?

to jaki masz problem pliki ze zdjęciami skopiować np na inną partycję, czy do innego folderu, a po ponownej instalacji wrzucić je na swoje miejsce :? :? :?

Ok,dzieki.A co z uaktualnieniami z netu?Brac je czy nie?Wydaje mi sie,ze wlasnie po ostatniej mi wszystko siadlo.Czy to mozliwe?Mam na mysli oczywiscie uaktualnienia do HP.