Problem z drukarką


(Del15piero) #1

Witam może był taki już temat ale nie wiem nawt jak go znaleść.

Od 3 dni jestem posiadaczem drukarki HP 3550 :smiley:

I mam problem pierwszego dnia kiedy już udało mi sie już poumiesazcześ kartridźe kable i sterowniki wydrukowałem strone próbną

i dziś czyli 2 dni po zakupie chcą wydrukować jakiś dokument to nic sie nie dzieje czego może być to wina HELP :frowning:


(Pphu Orion) #2

Może torchę jaśniej...

Ale sprawdź czy przypadkiem dukarka nie jest ustawiona na "Użyj drukarki w trybie offline" w opcjach menadźera wydruków.


(Del15piero) #3

Wyłączona jest ta opcja

P porstu kiedy chce coś wydrukować to drukarka nic nie robi nie pobiera i nie drukuje :frowning:


(fiesta) #4

Spróbuj wydrukować strone testowę lub sprawdzić łącznośc kompa z drukarką za pomocą menu srewisowego drukarki. Jeżeli nie będzie to możliwe przeinstluj sterowniki. (Wejdź w menedżera urządzeń i sprawdź czy nie ma żółtego pytajnika przy tym urządzeniu.) Jeżeli powyższe czynności nie pomogą sprawdź drukarke na innym komputerze. Jeżeli dalej nic :arrow: Sklep lub Serwis :wink::wink::wink:


(Del15piero) #5

Sory że zawracałem głowe już rozwiązałem ten problem w oknie moedadźera drukarki było z zanaczone Wstrzyman drukowanie i wystarczyło to odznaczyć ](*,)

Mam jeszcze jadno pytanie czy drukarka munibyć cały czas podłączona czy tylko jak coś drukuje. Bo jak jest kabel do drukarki to gdzieś tak na środku jest taki transformator i on sie nagrzewa i boje rzeby się rzeby sie nie przepalił:?: :?:


(system) #6

Ja mam cały czas włączoną i nic się nie przegrzało :stuck_out_tongue:


(Del15piero) #7

A czy może być odłączona :?: :?:


(system) #8

A czemu nie... Prądu mniej zeżre jędza jedna :mrgreen:


(Chomik) #9

Wylaczac z pradu mozesz zawsze, tylko za kazdym razem jak bedziesz chcial drukowac to bedziesz sie bawil ze stosem kabli pod biurkiem :wink:.

Grzeje sie czy sie nie grzeje, ja bym nie wylaczal (i nie wylaczam). Jak sie zjara (choc nie powinien) to przeciez masz gwarancje. Z czasem moze sie "dotrze" i nie bedzie sie tak grzac.