Problem z drukowaniem (hp f2420)

Witam.

Mam problem z drukarką HP F2420. Jakieś dwa miesiące temu skończył mi się czarny tusz a potrzebowałem go na zaraz a że miałem mniej gotówki to zamiast oryginalnego tuszu kupiłem zamiennik. Jak wymieniłem tusz nie podłączając drukarki do kompa i zacząłem kserować to było dobrze, ale jak już potrzebowałem coś wydrukować i musiałem podłączyć drukarkę to automatycznie przestało mi drukować i kserować tak jak by wcale nie było tuszu. Myślałem że może dysze trzeba wyczyścić więc włączyłem czyszczenie potem drukowanie strony startowej i nic jak nie drukowało tak nie drukuje. Drukarka nie jest taka stara bo ma trochę ponad rok i do tej pory wymieniałem tusz już z dwa razy ale za każdym razem na oryginalny i nie było takich problemów, a jak pierwszy raz zakupiłem zamiennik to przestało drukować i za każdym razem muszę drukować u kogoś jak czegoś potrzebuje (jako ciekawostkę dodam że od tamtej wymiany nawet jak chce wydrukować obraz na którym jest czarny kolor to zamiast czarnego drukuje mi na szaro, nie wiem czym to idzie). Spotkał się może ktoś z takim problemem? Może ktoś pomóc?

Sam sobie odpowiedziałeś…Zadnych zamienników do HP…Ten typ tak ma.wyczuwa je na odległość.

Pluton94 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dostosuj podpis - odbierz PW.