Problem z drukowaniem obrazków z MS Word'a

Mam problem z drukowaniem obrazków z Word’a (Microsoft Office 2003). Jak na którejś stronie dokumentu mam jakikolwiek obrazek, to po wydrukowaniu w samym rogu prawej strony kartki (ok 0,5 cm od brzegu strony) pojawia mi się czarny pasek na wysokości zdjęcia! W podglądzie drukowania nie ma żadnego paska, natomiast po wydrukowaniu zawsze jest. Sprawdzałem już tyle ustawień i na każdym się tak dzieje. Dodam, że drukarka to : HP LaserJet 1020.

Program Word 2003

W celu obejścia tego problemu w programie Word 2003 lub wówczas, gdy program Word 2003 jest używany jako edytor poczty e-mail w programie Microsoft Office Outlook 2003, należy włączyć opcję Kolory i obrazy tła. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:W menu Narzędzia kliknij polecenie Opcje, a następnie kliknij kartę Drukowanie.

Kliknij pole wyboru Kolory i obrazy tła, aby je zaznaczyć, a następnie kliknij przycisk OK.

Wsparcie techniczne

http://support.microsoft.com/kb/906306/pl

No dobra, a gdy nie używam MS Word’a jako edytora poczty e-mail i nie mam w ogóle zainstalowanego MS Office Outlook 2003? Co mam wtedy zrobić?

Włącz "Drukuj kolory i obrazy tła"w Wordzie .

  1. W menu Narzędzia kliknij polecenie Opcje, a następnie kliknij kartę Drukowanie.

  2. Kliknij pole wyboru Kolory i obrazy tła, aby je zaznaczyć, a następnie kliknij przycisk OK.

Wystarczy przeczytać :

Tło nie jest drukowane podczas drukowania dokumentu Microsoft Office Word zawierającego tło. Przykładem elementów umieszczanych w tle mogą być kolory, obrazy lub kompozycje.

lub wówczas, gdy program Word 2003 jest używany jako edytor poczty e-mail

Niestety nie pomogło! Nadal drukuje mi ten pasek z boku strony… Jakieś inne sugestie??