Problem z drukowaniem plików PDF

Witam

Jak sama nazwa wskazuje mam problem z drukowaniem plików PDF. A mianowicie… Mam w pracy drukarkę Ricoh Aficio MP C2500 PCL5c to urządzenie wielofunkcyjne. Jest podłączone do sieci bezprzewodowej. Podałem adres drukarki i system sam dograł oprogramowanie. Oczywiście oprogramowanie to było bezużyteczne. Więc pobrałem z poniższego linka trzy następujące paczki i zainstalowałem.

The Linux Foundation

Ghostscript for Mac OS X 10.3.x (Panther) - Mac OS X 10.8.x (Mountain Lion)

Foomatic-RIP for Mac OS X 10.3.x (Panther) - Mac OS X 10.8.x (Mountain Lion)

pxlmono 1.9 for Mac OS X 10.3.x (Panther) - Mac OS X 10.8.x (Mountain Lion)

Drukarka zaczęła działać. Mogę drukować z Word’a i Excel’a (z innych programów nie sprawdzałem). Ale PDF już nie. Okno ustawień wygląda normalnie. Wszystko jest ustawione “teoretycznie” poprawnie. Nawet na podglądzie wszystko jest ok. A drukarka rozgrzewa się pobiera papier i wypluwa czyste kartki. Nie wiem co jest nie tak.

Zrzut_ekranu_2013_02_5_o_14_18_51.jpg

Tak więc za każdą pomoc i wskazówki dzięki. :wink:

A czy rozmiar papieru nie ma znaczenia? W ustawieniach masz podane A4, a przy rozmiarze papier A3. Może jakbyś miał wpisane te same dane, drukarka zaczęłaby drukować poprawnie?

A4 to tylko nazwa mojego profilu na próbe… Jak ustawie A4 /A3 niema znaczenia idzie do druku normalnie ale wychodzą białe strony…