Problem z drukowaniem stron internetowych

Ziomy mam pytanko!chce wydrukowac pewna strone internetowa ale nie wiem jak to zrobic zeby mi jej nie obcielo!pomozcie jak i co mam ustawic zeby dalo rade!pozdrawiam

Zależnie, jaką masz przeglądarkę? ale skopiuj całość i przenieś np. do Worda i tam możesz nanosić poprawki

nie ma bata stary!do worda strony sie nie przeniosa w calosci! mam IE 6.0!Da sie jakos zmniejszyc strone zeby ja w calosci wydrukowac?

pzdr

Plik-Ustawienie Strony

Zmień orientację na Poziomo , strona powinna się zmieścić, zobacz po zmianie orientacji w Podgląd wydruku :smiley:

:okulary:

zawsze pozostaje PRINTSCREEN, wklejenie do painta i obróbka troche żmudny sposób ale zawsze jakiś I inny od tego który przed chwilą napisał moderator:lol:


Usunięto skutki zacięcia

Asterisk

Przeniosą :smiley: i się wkleją :stuck_out_tongue:

Alo po co ? :twisted: sobie życie utrudniać

:okulary:

Przyda się lepsza przeglądarka niż IE. np. opera, która potrafi skalować strony.

spoko ziomy dzieki! kazdy sposob wybrubowalem(oprocz zmiany przegladarki-chyba mam sentyment do ie) a do worda strone ktora chce skopiowac nie da rady wkleic golden finger :stuck_out_tongue: ! Chyba mi się word zepsul :wink:

A moze firewall blokuje Ci integrację z Wordem?

W jaki sposób??

Np. Gdy próbuję coś skopiować ze strony internetowej i wkleić do edytora tekstowego, jakim jest Word, Firewall pyta mnie o akces Worda do intrerentu. Mam NIS 2005.

Gdzie żeś to ustawił w NIS ?? Chyba że to jakaś nowa opcja w NIS 2005. Jak tak podaj lokalizacje. :shock:

Jak kopiuję np. z IE i wklejam do WORDA firewall PYTA mnie, czy zezwolić. W zaporze osobistej.

Mnie nie pyta dlatego się zastanawiam co jest grane. :?

Aha. No nie wiem, mnie za pierwszm razem pytał, póki nie zazanczyłem : “Zapamiętaj wybór”.