Problem z drukowaniem

Czy ktoś wie dlaczego moja drukarka (Xerox M760) ostatnio przestała drukować polskie znaki. Zamiat polskich znaków pokawiają sie najczęściej kwadraty i kropki. Mam tą drukarke już 3 lata i jeszcze nigdy coś takiego nie zdarzyło mi się. Instalacja nowego sterownika nic nie pomogła. Kabel do drukarki (LPT) jest o długości 1,5 metra, tak wiec tu chyba nie ma problemu. Drukarka jest podłączona do skanera, ale ze skanerem czy bez niego i tak nie drukuje polskich znaków.

Czyli nie drukuje polskich znaków, może w opcjach drukarki masz wybór czcionki drukarki. Jeśli masz to zmień na Times New Roman

Niestety, nie ma w sterowniku drukarki opcji wyboru czcionki.

a z klawiatura wszystko w porzadku … bo moze a dole kolo zegarka jest zmiana jezyka to zmien na Polski niekiedy . jest angielski a w wordzie lub w innym programie tekstowym jest po angielsku nie ma polskich liter…A co do drukarek to ja tez mam ostatnio problem korzystajac z okazji napisze… mam drukarke hp deskjet 610 c i ostatnio jakos raz mi drukuje a raz nie i wyskakuje blad w drukarce … oraz zaczela piszczec … nieprzyjemny dzwiek co do skanera tej samej firmy dokladnie oznaczenia nie znam skanuje wolniej niz kiedys i troche na zolto nie wiem co sie stalo jak instalowalem windowsa od nowa lub te rzeczy (drukarka i skaner) to nadal tak bylo ?? Czy to moze zle podlaczone kable lub cos … ale raz drukuje a raz nie … poradzcie mi :frowning:

Czasem tylko format c: pomaga.